Przyprawy

Obserwuj wątek

Odp: Przyprawy

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Halina Kulik napisał(a):

Ponieważ mieszkam w małym miasteczku mam duży problem z zakupem niektórych przypraw. Czy w internecie można kupic gdzies przyprawy?

Nie ryzykowałabym kupować w internecie,nie wiadomo co tam zapakują,najlepiej jechać do marketu i zaopatrzyć sie w przyprawy,znanych firm. Kupić tyle żeby wystarczyło na dłuższy czassą różne przyprawy w marketach znanych i dobrych firm,dużo jest bez konserwantów.

zmieniono 1 raz (ostatnio 13 mar 2009 17:43 przez anullka7)

Odp: Przyprawy

Halina Kulik napisał(a):

Ponieważ mieszkam w małym miasteczku mam duży problem z zakupem niektórych przypraw. Czy w internecie można kupic gdzies przyprawy?


Może spróbuj cos sama "wyprodukować".Są przecież zioła przyprawowe do własnego wysiewu i zbioru.

Odp: Przyprawy

Ogromny wybór sprawdzonych i świeżych przypraw jest na Allegro. Ja kupowałam u użytkownika Skworcu i kkondzikk. Jest też sklep Ale dobre ale tam jest drożej bo płaci się za ozdobne pudełka w które jest zapakowana przyprawa. I wybór nie jest już tak duży.

Przyprawy

Halina Kulik
Ponieważ mieszkam w małym miasteczku mam duży problem z zakupem niektórych przypraw. Czy w internecie można kupic gdzies przyprawy?

Odpowiedz na/ edytuj Przyprawy