Punkty za zdjęcia

Obserwuj wątek

Odp: Punkty za zdjęcia

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
zdjęcia dodane po jakimś czasie,oczekują troszkę dłużej na akceptację,a punkty są zapisywane oddzielnie obok zdjęcia,a nie przepisu-pozdrawiam
ja nie mam jak na razie problemu i raczej nie spodziewam się takowych
MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK MOŻE COŚ PRZEOCZYĆ

Odp: Punkty za zdjęcia

pusieczek2@wp.pl
dobry dziękuje za wyjaśnienie,tak to jest jak się nie śledzi dokładnie zmian na naszej stroniepozdrawiam serdecznie

Odp: Punkty za zdjęcia

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

może jak napiszę o tym na forum to doczekam się reakcji moderatorów i odpowiedzi na napisane mejle. Jakiś czas temu dodałam zdjęcia do niektórych przepisów, zdjęcia zostały zaakceptowane ale punktów dalej nie widzę, pytała, pisałam do moderatorów i bez znaku odpowiedzi a jak to jest u was?

Prosze bardzo na priv o liste przepisow jakich dotyczy ta sprawa. Dzieki wielkie.

Odp: Punkty za zdjęcia

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Pusieczku, koleżanka musi dodac najpierw 5 przepisow, ktore zostana zaakceptowane.
https://gotujmy.pl/punkty-i-rangi.html
To ma zapobiegac tworzeniu sztucznych kont z polecenia.

pozdrowienia!

Odp: Punkty za zdjęcia

pusieczek2@wp.pl
zaprosiłam koleżankę do Gotujmy ona zaproszenie przyjęła,a ja do dzisiaj nie mam zaliczonych punktów.Także napisałam do modertorów i od tygodnia czekam na odpowiedz

Punkty za zdjęcia

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
może jak napiszę o tym na forum to doczekam się reakcji moderatorów i odpowiedzi na napisane mejle. Jakiś czas temu dodałam zdjęcia do niektórych przepisów, zdjęcia zostały zaakceptowane ale punktów dalej nie widzę, pytała, pisałam do moderatorów i bez znaku odpowiedzi a jak to jest u was?

Odpowiedz na/ edytuj Punkty za zdjęcia