Pytanie do Dobrego.

Obserwuj wątek

Odp: Pytanie do Dobrego.

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Pozdrawiamy i my

Odp: Pytanie do Dobrego.

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0

dobry spoziera na Was, tym razem zza kurtyny i cieszy się o ile dobrze się bawicie


pozdrowienia dla Starej Gwardii oraz dla wszystkich żółtodzióbków

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 lut 2010 20:19 przez dobry)

Odp: Pytanie do Dobrego.

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A mnie brakuje dobrego na tej stronce Polubilam ,,nasze'' sympatyczne malzenstwo i przyznam, ze bardzo milo, wspominam ich kadencje Pozdrawiam cieplo bylych moderatorów, odezwijcie sie czasem i wysuncie do nas noski

Odp: Pytanie do Dobrego.

ubaw po pachy

Odp: Odp: Pytanie do Dobrego.

yola napisał(a):

Dobry, spójrz na Kazika.Nie taki diabeł straszny jak go malują.
A może by ogłosić amnestię i tak na dobry początek roku wybaczyć sobie,bo przecież nie ma świętych.Każdy ma coś za skórą.
A przy okazji pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego i udanego roku.


Yolu, niestety łatwo jest korzystając z przewagi próbować zgnoić, potem mścić się za krzywdy urojone powodowane przewagą własnego ego, i mieć w d...e przeprosiny( za poprzedniego pobytu takie wobec Hgg wpisałem), które zostały 'kulturalnie " olane.

Trudniej jest powiedzieć: "... Kazik poniosło mnie/nas ... zapomnijmy."...

Władza często jest ... jedyną(!) rzeczą którą się można cieszyć i upajać.
Poradzę sobie, przeniosę sam te przepisy, chyba że znów Komuś nadepnąłem na odcisk i mnie znów wy...walą z portalu, za brak pokory i nie skamlenie na kolanach o łaskę. Trudno jestem TYLKO, a może AŻ ... człowiekim, z LUDZKIMI odruchami.


zmieniono 1 raz (ostatnio 18 sty 2010 13:14 przez Kazik45)

Odp: Pytanie do Dobrego.

Dobry, spójrz na Kazika.Nie taki diabeł straszny jak go malują.
A może by ogłosić amnestię i tak na dobry początek roku wybaczyć sobie,bo przecież nie ma świętych.Każdy ma coś za skórą.
A przy okazji pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego i udanego roku.

Odp: Odp: Odp: Pytanie do Dobrego.

Odszukałem, w wątku "Nie wytrzymalam ... poprzedzony kilkoma "wypowiedziami".

"Tit online
Starszy Kucharz


P.W. PROFILPosty: 85
Przepisy: 8
Artykuły: 20
Odp: Odp: Odp: Odp: Nie wytrzymałam...
30 lis 2009, 140
W nowych konkursach planujemy aby liczyła się suma punktów a nie średnia, więc zasady oceniania się całkowicie zmienią. Każdy głos oddany na przepis będzie "dobrym" głosem. Jedynka nie będzie oceną negatywną ale najniższą pozytywną.

Lucy ja nikogo nie przywracałam Kazik wszedł tu sam z nowym nickiem. I przepisuje swoje stare przepisy na nowe konto. Chciał, żeby mu przywrócić automatycznie jego przepisy, ale byli właściciele gotujmy się ostro sprzeciwili. I on mnie molestuje właśnie o to, żeby mu z automatu przepisać na nowe konto. Pech Kazika polega na tym, że musiałby to zrobić dobry, a on może i dobry, ale cięty na Kazika strasznie....


Właśnie:BYLI WŁAŚCICIELE OSTRO SIĘ SPRZECIWILI, a jak to "odczytać" ...nie bedę pisał, bo dostanę bana (znów za szczerośc).

Pozdrawiam, życzę Wszystkim ...
I tym "Sprzeciwiającym się" również; zadowolenia,samych miłych i radosnych dni.

Odp: Odp: Pytanie do Dobrego.

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Kazik45 napisał(a):

Nie wiem więc do, kogo mam pisać. Niedawno Tit odpowiedziała na forum (nie mogę znaleźć tego posta), że nie da rady, bo powodem jest to, że jesteś na mnie: "... okrutnie zły".

pozdrawiam

To prawda.przypominam sobie,slow dokladnie nie pamietam ale o to chodzilo.

Odp: Pytanie do Dobrego.

Nie wiem więc do, kogo mam pisać. Niedawno Tit odpowiedziała na forum (nie mogę znaleźć tego posta), że nie da rady, bo powodem jest to, że jesteś na mnie: "... okrutnie zły".

pozdrawiam

Odp: Pytanie do Dobrego.

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kazik, nie umywam rąk, po prostu szczerze odpowiadam: to nie moja decyzja, już nie.

pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie do Dobrego.