Pytanie natury zasadniczej.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie natury zasadniczej.

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

moim zdaniem Twoja ocena przepisów mało kogo obchodzi skoro już się przedstawiłaś kopiując pracę innych i jak tchórz wystawiając oceny. A żeby być usuniętym z jakiegoś grona trzeba najpierw do niego należeć a większość osób tutaj jest uczciwych i nie boi się wyrażać własne zdanie.

Trudno się z Tobą nie zgodzić

Odp: Odp: Odp: Pytanie natury zasadniczej.

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
jaNina napisał(a):

edytaha napisał(a):

Chyba każdy użytkownik kieruje się innymi kryteriami. Ja stawiam tylko oceny pozytywne za przepisy które mi się podobają, natomiast ocen negatywnych nie stawiam w ogóle, bo nie widzę powodu, żeby jedynką krzywdzić osobę, która lubi i gotuje zupę na kostce bulionowej, albo piecze ciasto z aromatem (czyli 99% użytkowników)

Nie będę się powtarzać! Chyba Edytko jesteśmy pokrewne duszyczki, bo robię dokładnie to samo
Jak ktoś używa barwników czy sztucznych podbijaczy smaku zamiast ziół, choć tego nie pochwalam - nie stawiam jedynek.
Jeśli coś się wyróznia na plus - wtedy doceniam piąteczką))

Ja jestem tego samego zdania co Wy podoba mi się to oceniam i komentuję, nie podoba nie oceniam, a takie zagrywki w stylu wstawiania 1 po prostu mnie śmieszą

Odp: Odp: Odp: Pytanie natury zasadniczej.

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
jaNina napisał(a):

edytaha napisał(a):

Chyba każdy użytkownik kieruje się innymi kryteriami. Ja stawiam tylko oceny pozytywne za przepisy które mi się podobają, natomiast ocen negatywnych nie stawiam w ogóle, bo nie widzę powodu, żeby jedynką krzywdzić osobę, która lubi i gotuje zupę na kostce bulionowej, albo piecze ciasto z aromatem (czyli 99% użytkowników)

Nie będę się powtarzać! Chyba Edytko jesteśmy pokrewne duszyczki, bo robię dokładnie to samo
Jak ktoś używa barwników czy sztucznych podbijaczy smaku zamiast ziół, choć tego nie pochwalam - nie stawiam jedynek.
Jeśli coś się wyróznia na plus - wtedy doceniam piąteczką))

JaNinko, ja to stwierdziłam już po przeczytaniu wywiadu z Tobą

Odp: Odp: Pytanie natury zasadniczej.

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
edytaha napisał(a):

Chyba każdy użytkownik kieruje się innymi kryteriami. Ja stawiam tylko oceny pozytywne za przepisy które mi się podobają, natomiast ocen negatywnych nie stawiam w ogóle, bo nie widzę powodu, żeby jedynką krzywdzić osobę, która lubi i gotuje zupę na kostce bulionowej, albo piecze ciasto z aromatem (czyli 99% użytkowników)

Nie będę się powtarzać! Chyba Edytko jesteśmy pokrewne duszyczki, bo robię dokładnie to samo
Jak ktoś używa barwników czy sztucznych podbijaczy smaku zamiast ziół, choć tego nie pochwalam - nie stawiam jedynek.
Jeśli coś się wyróznia na plus - wtedy doceniam piąteczką))

Odp: Odp: Pytanie natury zasadniczej.

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ja myślę że ta Pani się już całkiem pogubiła,sama nie wie o co pyta i co chce

Odp: Pytanie natury zasadniczej.

Malgosia*Ieper
Rozumiem wszystko, ale tu jestem absolutnie zadziwiona.... Jak mozna mowic, ze uzywa sie naturalnych produktow, a potem, ze kupuje sie warzywny bulion w sklepie natura? Przeciez warzywny bulion to najprostsza rzecz! A Aromaty do ciast do przeszkadzaja pani? Nie kazdego stac na prawdziwa wanilie, albo na odparowaanie alkoholu z butelki rumu. Powiem tak: albo snobizm albo glupota. Pewnie to i to

Odp: Odp: Pytanie natury zasadniczej.

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
katarzynka455 napisał(a):

Pani Edytko jakoś nie kojarzę sobie początków Pani mimi65 ale za co 2 ,3 , i 1 ostrzegła "gdzie dodaje się np. vegetty bądź aromaty do ciast oceniam negatywnie" więc może trzeba się bać.

Chyba nie trzeba

Odp: Pytanie natury zasadniczej.

katarzynka455
Pani Edytko jakoś nie kojarzę sobie początków Pani mimi65 ale za co 2 ,3 , i 1 ostrzegła "gdzie dodaje się np. vegetty bądź aromaty do ciast oceniam negatywnie" więc może trzeba się bać.

Odp: Odp: Pytanie natury zasadniczej.

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
katarzynka455 napisał(a):

najwyrazniej mimi65 zaczęła swoje kryteria testować na mnie wiem że moje przepisy nie są jakieś szczególne bo całe życie jestem zmuszona przygotować coś z niczego ale przepisy i zdjęcia które tu wstawiam są moje nikomu nie podkradam myślę że nie jedna z Pań których umiejętności cicho podziwiam (nie będę wymieniać bo jest ich bardzo dużo) przeglądała moje przepisy i żadna nie postawiła mi 1albo 2 czy 3 zwyczajnie albo nie dostaję oceny bo na nią nie zasłużyłam albo oceniają dobrze natomiast mimi65 ocenia składniki w przepisie np przyprawę kuchenną bez względu na Twoje oceny i tak myślę że każdy będzie stosował przyprawy wg swojego uznania przynajmniej ja Nie piszę komentarzy pod Waszymi przepisami i nie dyskutuję bo niektórych składników Waszych potraw ani przypraw nie widziałam na oczy i pewnie ich nie zobaczę bo mnie na nie zwyczajnie nie stać a cieszę się że mogę podziwiać Wasze wspaniałe potrawy a Wy pozwalacie mi wstawiać przepisy takie jakie mam dziękuję i pozdrawiam

Właśnie widziałam dzisiaj przy Twoich przepisach całą gamę niezbyt pochlebnych ocen. Nie martw się Katarzynko, nie tylko Tobie mimi65 postawiła negatywne oceny, mnie też się dostało i to na samym początku jej działalności, kiedy jeszcze wstawiała na stronę plagiaty - jeden za drugim. A pewnie więcej jest takich osób. Najbardziej przykre jest dostanie negatywnej oceny i ani słowa wyjaśnienia z jakiego powodu.

Odp: Pytanie natury zasadniczej.

katarzynka455
najwyrazniej mimi65 zaczęła swoje kryteria testować na mnie wiem że moje przepisy nie są jakieś szczególne bo całe życie jestem zmuszona przygotować coś z niczego ale przepisy i zdjęcia które tu wstawiam są moje nikomu nie podkradam myślę że nie jedna z Pań których umiejętności cicho podziwiam (nie będę wymieniać bo jest ich bardzo dużo) przeglądała moje przepisy i żadna nie postawiła mi 1albo 2 czy 3 zwyczajnie albo nie dostaję oceny bo na nią nie zasłużyłam albo oceniają dobrze natomiast mimi65 ocenia składniki w przepisie np przyprawę kuchenną bez względu na Twoje oceny i tak myślę że każdy będzie stosował przyprawy wg swojego uznania przynajmniej ja Nie piszę komentarzy pod Waszymi przepisami i nie dyskutuję bo niektórych składników Waszych potraw ani przypraw nie widziałam na oczy i pewnie ich nie zobaczę bo mnie na nie zwyczajnie nie stać a cieszę się że mogę podziwiać Wasze wspaniałe potrawy a Wy pozwalacie mi wstawiać przepisy takie jakie mam dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie natury zasadniczej.