Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Bahus napisał(a):

Też jestem z Waszego pokolenia (choć domniemywam, że pewnie osobnikiem "troszkę" starszym ). Myślę jednak, że wiek nie ma tutaj większego znaczenia. Ważne są odczucia i myśl, że można sobą jeszcze coś zaprezentować, oraz w kulinarnym transie poszybować w nieboskłon sztuki kucharskiej, tej najprostszej jak i tej wysublimowanej, wykwintnej... i nie bójmy się określenia: WYRAFINOWANEJ. W kontekście tego co powyżej napisałem zapomnijmy o osobnikach "wynaturzonych" chorych psychicznie (być może) i typowo aspołecznych. Przecież życie na naszej stronie może (i jest) być na prawdę fajne i przynosić każdemu dużo przyjemności. Gotujmy, grillujmy, pieczmy, pichćmy i róbmy dużo, dużo dobrego na chwałę naszego hobby, ale i również na chwałę naszej ukochanej stronki gotujmy.pl.

ej nie co takie hymny pochwalne wznosisz? niech każdy robi to na co ma ochotę a jeśli się komuś coś nie podoba zawsze można to zignorować
a każda awantura od czegoś się zaczyna dla tych co chcą zadymy zawsze sobie znajdą powód

Odp: Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Anula napisał(a):

Masz racje Sarenko,szkoda,bardzo nie lubie takich smutnych zakonczen

awantury o to co kto powiedział jezu jak się komuś nie podoba to niech nie czyta proste
to portal o gotowaniu czy o awanturach jak komu dopiec?

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Też jestem z Waszego pokolenia (choć domniemywam, że pewnie osobnikiem "troszkę" starszym ). Myślę jednak, że wiek nie ma tutaj większego znaczenia. Ważne są odczucia i myśl, że można sobą jeszcze coś zaprezentować, oraz w kulinarnym transie poszybować w nieboskłon sztuki kucharskiej, tej najprostszej jak i tej wysublimowanej, wykwintnej... i nie bójmy się określenia: WYRAFINOWANEJ. W kontekście tego co powyżej napisałem zapomnijmy o osobnikach "wynaturzonych" chorych psychicznie (być może) i typowo aspołecznych. Przecież życie na naszej stronie może (i jest) być na prawdę fajne i przynosić każdemu dużo przyjemności. Gotujmy, grillujmy, pieczmy, pichćmy i róbmy dużo, dużo dobrego na chwałę naszego hobby, ale i również na chwałę naszej ukochanej stronki gotujmy.pl.

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 maj 2009 01:30 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
No tak... punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia Kazdy z nas móglby dodac cos od siebie i pewnie kazdy dodalby cos innego... Rowniez pozdrawiam i zycze jak najmniej konflktów

Odp: Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Sarenka napisał(a):

Prawdopodobnie Kazik nalezy do tego samego pokolenia, do ktorego naleza moi tesciowie...


Sarenko, jest to bardzo prawdodpodobne, tym bardziej ze ja prawdopodobnie naleze do tego samego pokolenia co Ty... I chwala Twoim teściom za wszystko co zrobili - niestety w przypadku osobnika ktorego do swoich teściow porownujesz ja tych zaslug nie widze... jedyne co widze to ciagle jątrzenie, obrazanie ludzi (najpierw na priv potem na forum)... takich przypadkow bylo i jest wiele, nie wszystkie są widoczne na forum (bo np. rozeslanie niemilej wiadomosci do wszystkich znajomych jednego z naszych uzytkownikow nie ujrzalo swiatla dziennego). Ludzie ktorzy od powstania Gotujmy.pl dobrze sie bawili w pewnym momencie zaczeli rezygnowac z udzialu w serwisie lub przestali brac udzial w dyskusjach, w ktorych kazdy to wrog (a moderator/wlasciciel serwisu to wrog nr 1). Zresztą nie jestesmy pierwszym portalem, z ktorego ów osobnik wylecial... czasami zaluje ze stalo sie to tak późno.
A miedzy nami - jest mi przykro, ze tak sie stalo, na tym jednak etapie, po tym jak namieszal w glowie m. in. anullce (mlodej sympatycznej osobce ktora bardzo cenie) musielismy minimalizowac straty. Co nie oznacza ze ze zlyh decyzji mozna wybrac decyzje dobrą...
Pozdrawiam cieplo,
hgg

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Prawdopodobnie Kazik nalezy do tego samego pokolenia, do ktorego naleza moi tesciowie... Szybko to wyczulam, choc poczatkowo nie nalezal do osób, ktore specjalnie lubilam... Moi tesciowie, krnabrne, klotliwe charakterki, oj ciezko sie z nimi zyje i bytuje! Ale mieszkajac z nimi 3 lata, rozmawiajac, fuczac czasami na ich zlosliwe podteksty i zawziety upór , analizujac ich historie, czasy w jakich przyszlo im zyc, ucisk w okresie szalonej komuny, wreszcie wiejska ciemnota, cholota (oj wierzcie mi, jest mnostwo wrednych i zarliwych ludzisk), no i ogólnie nasza trudna Polska... Nawalczyli sie, ale dzieki temu zdobyli cos - zdobyli dla innych. Tesc, moze nie w tak duzym stopniu, jak tesciowa, ktora przez 2 kadencje byla wiceprzewodniczaca rady miejskiej w malej gminie, wywalczyla chodniki, kosciol, szkole i drogi asfaltowe (teraz na posiedzeniach, wiele z reprezentantow wiejskich miejscowosci, wyrzuca burmistrzowi, ze taka mala wioseczka ma, a oni nie maja ) Gdyby nie ona, upor i dyplomacja tesciowej, niewielka, wiejska spolecznosc mialaby mnostwo problemow, wierzcie mi. Z opowiadan wiem, jak bylo ''za komuny'', to uksztaltowalo w pewnym stopniu tamte pokolenie ludzi... Moze gdyby mnie i moja rodzine to spotkalo, byc moze nie bylabym tym kim jestem dzisiaj. Ja mialam lepiej, dorastajac, mialam wygode, dostepnosc wszystkiego no i demokratyczny kraj, powiedzmy Moje dziecko tez ma wszystko czego potrzebuje, nie musze z nikim walczyc, by cos osiagnac. Pogodzilam sie z tym, jacy sa moi tesciowie, tez lubia prawde, lubia tez ja wytknac innym prosto w oczy i jak im sie cos nie podoba, mowia otwarcie! Sa czasami takie osoby, ktore trzeba zaakceptowac lub potraktowac z dystansem, tym bardziej, ze czesto sa to osoby starsze. Rodzice uczyli mnie szacunku do starszych - i nauczyli. Lecz dzisiejsza mlodziez i wiele starszej mlodziezy, nie ma juz tego przyswojonego, niestety, a szkoda.

Moja ukochana pioseneczka, tzn jedna z :
http://www.youtube.com/watch?v=FG0-cncMpt8

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Masz racje Sarenko,szkoda,bardzo nie lubie takich smutnych zakonczen

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Szkoda, ze tak to sie zakonczylo...Gdyby ludzie, nawzajem sie sluchali, przynajmniej sie starali, respektowac swoje opinie, mozna by bylo dojsc do jakiegos konsensusu, ale tutaj nie bylo szans

Odp: Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Kaziu konto zostało skasowane i zgodnie z regulaminem na który sie zgodziłes rejestrując się w serwisie całą aktywność oraz przepisy pozostają w serwisie Gotujmy.pl.

Regulamin cyt.

§ 3 ust. 2.
Dodając Wpisy do serwisu Gotujmy.pl Użytkownik oświadcza, że jest ich
autorem i zezwala na ich bezterminową i bezwarunkową publikację w
serwisie.

Odnośnie Twojego zarzutu "nie kasowanie ... podnosząc w ten sposób wskaźnik statystyczny".
Usuniecie ich powodowałoby bezsensowna dyskusje gdzie Twoje posty lub przepisy nie istniały a inne osoby odpowiadały i komentowały je...

Tak czy inaczej zyczymy zdrowia
zespol Gotujmy

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

madzia19795
A ci dalej swoje

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie z prośbą o odpowiedź.