Pytanie...:D

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie...:D

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
przyznam się, że nie pomyślałam tak...wstawiam tylko swoje przepisy i zdjęcia, ale masz rację - nikt nie musi mi ufać na słowo.. Jeśli o mnie chodzi to bardzo proszę napisać do moderatora/administratora gotujmy.pl i chyba mógłby to sprawdzić, ja się nie obrażę na pewno a jeśli ktoś poczuł się przeze mnie wprowadzony w błąd to mogę tylko przeprosić.

Odp: Odp: Odp: Pytanie...:D

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Nie wiem czy chodzi o mnie, ale poczułam się wywołana do odpowiedzi. Jestem członkiem Bractawa Grzybland i na portalu www.grzybland.pl jestem moderatorem działu kulinarnego. Wstawiam tam swoje przepisy na dania z grzybami opatrzone swoimi własnymi zdjęciami, ale są też przepisy innych. Ja dysponuję tylko swoimi, własnymi. Tam mam nick Izeczka, nie muszę mieć wszędzie takiego samego.
A kwestia zaufania? to już sprawa indywidualna.


Nie chodzi tylko o Ciebie ,ale o wszystkich,ktorzy maja po dwa lub wiecej roznych nickow - poprostu ciekawilo mnie to .Oczywiscie , ze nie musisz miec takich samych nickow , ale jesli wchodze na jakas strone i widze taki sam przepis i zdjecie co na gotujmy.pl tyle , ze pod innym nickiem to mnie to zastanawia .Przeciez Ja ani nikt inny nie wiemy , ze to ta sama osoba prawda?

Odp: Odp: Pytanie...:D

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Nie wiem czy chodzi o mnie, ale poczułam się wywołana do odpowiedzi. Jestem członkiem Bractawa Grzybland i na portalu www.grzybland.pl jestem moderatorem działu kulinarnego. Wstawiam tam swoje przepisy na dania z grzybami opatrzone swoimi własnymi zdjęciami, ale są też przepisy innych. Ja dysponuję tylko swoimi, własnymi. Tam mam nick Izeczka, nie muszę mieć wszędzie takiego samego.
A kwestia zaufania? to już sprawa indywidualna.

Odp: Pytanie...:D

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Fakt..my nie mozemy tego sprawdzic. Mysle, ze moderatorzy sprawdzaja tego typu kwestie.

Odp: Odp: Pytanie...:D

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Glumanda napisał(a):

No tak..masz prawo zastanawiac sie nad tym.. np. Glumanda to moj nick tutaj i na innym portalu.. i przepisy sa i tutaj i tam..te same.. i zdjecia sie powtarzaja...
Jednak sa to wszystkie moje zdjecia i tak samo przepisy..
I nie sa to skanowane zdjecia.. bynajmniej



Tak tylko akurat Ty masz ten sam nick tutaj i na innym portalu , wiec watpliwosci zadnych chyba nikt nie bedzie mial, a co z tymi ktorzy maja dwa rozne nicki?Wlasnie to mnie zastanawia czy ufac takim ludziom ? Byc moze moderatorzy maja mozliwosc sparawdzenia kogos takiego , ale nie ja czy ktos inny...

Odp: Pytanie...:D

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
No tak..masz prawo zastanawiac sie nad tym.. np. Glumanda to moj nick tutaj i na innym portalu.. i przepisy sa i tutaj i tam..te same.. i zdjecia sie powtarzaja...
Jednak sa to wszystkie moje zdjecia i tak samo przepisy..
I nie sa to skanowane zdjecia.. bynajmniej

Pytanie...:D

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Mam pytanie ,moze ktos zna odpowiedz na nie ,a mianowicie :
- czy jezeli jakas osoba zarejestrowana na tym portalu gotujmy.pl wstawia przepisy i zdjecia identyczne jakie sa na innej stronie (oczywiscie twierdzac ze to jej przepisy i ze ma konto na innym portalu)czy to jest ok?
-czy jesli dana osoba tutaj uzywa nicku jakiegostam , a na innej stronie zupelnie innego skad mozna miec pewnosc ze to ta sama osoba ,czy wogole jest taka mozliwosc zeby to sprawdzic?
-czy wogole cos takiego powinno miec miejsce?
Tak tylko się zastanawiałam nad tym

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie...:D