ranking styczen

Obserwuj wątek

Odp: Odp: ranking styczen

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

a mi sie wydawalo ze obowiazuje domniemanie niewinnosci a to wine nalezy udowodnic....

To niestety w Polsce nie obowiązuje I znam to z wlasnego doświadczenia niestety.

Odp: ranking styczen

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a mi sie wydawalo ze obowiazuje domniemanie niewinnosci a to wine nalezy udowodnic....

Odp: Odp: ranking styczen

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
dobry napisał(a):

A rozwijajac temat - mamy wlasnie mnostwo osob, ktore tlumacza w bardzo niejasny sposob te rozne nicki. I co wtedy robic....


W takim wypadku udowodnienie niewinności należy do posądzonego o plagiat.Należało pomyśleć wcześniej o tym aby mieć jakiś dowód, że to przepis autorski. W przeciwnym wypadku przepis nie powinien być tutaj umieszczony.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: ranking styczen

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
oj tak!

Odp: Odp: ranking styczen

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

2halina, oczywiscie jesli publikujesz gdzie indziej to mozesz te same przepisy opublikowac tutaj. Natomiast zwroc uwage, ze sprawa jest prosta jesli tu i tu jest ten sam nick. Zdarza sie, ze uzytkownik dziala pod roznymi nickami. W takich sytuacjach ocena czy mamy do czynienia z kopiowaniem czy nie jest czasami bardzo trudna, ale nie niemozliwa.
W takiej sytuacji najlepiej sie odezwac do mnie na gg (jest w profilu) i wyjasnic sprawe.

No my sobie wyjaśniliśmy;0

Odp: ranking styczen

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
A rozwijajac temat - mamy wlasnie mnostwo osob, ktore tlumacza w bardzo niejasny sposob te rozne nicki. I co wtedy robic....

Odp: ranking styczen

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
2halina, oczywiscie jesli publikujesz gdzie indziej to mozesz te same przepisy opublikowac tutaj. Natomiast zwroc uwage, ze sprawa jest prosta jesli tu i tu jest ten sam nick. Zdarza sie, ze uzytkownik dziala pod roznymi nickami. W takich sytuacjach ocena czy mamy do czynienia z kopiowaniem czy nie jest czasami bardzo trudna, ale nie niemozliwa.
W takiej sytuacji najlepiej sie odezwac do mnie na gg (jest w profilu) i wyjasnic sprawe.

zmieniono 1 raz (ostatnio 07 sty 2009 12:38 przez dobry)

Odp: Odp: Odp: ranking styczen

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Ja swoje przepisy publikuję również na innych portalach. Jednak zawsze pod tym samym nickiem. Jeśli występują pon innym nickiem to znaczy, że są ode mnie skopiowane, a to można sprawdzić porównując daty dodania.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: ranking styczen

2halina
  • 2halina

  • Posty: 29
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
hgg napisał(a):

Dlatego, ze 3 dodane (w styczniu) przepisy są kopią przepisow z mojegogotowania, a jeden - z mojeprzepisy.pl
W zwiazku ze stweirdzeniem naduzycia przepisy nie zostaly opublikowane, a użytkownik nie zostal uwzgledniony w styczniowym rankingu,
pzdr
hgg

Mam pytanie: Czy te same przepisy moge prezentowac rowniez na "moje przepisy" zaznaczam, ze przepisy sa moje wlasne z nikad nie kopiowane. Chcialabym je tylko moc prezentowac tutaj i tam?

Odp: ranking styczen

Dlatego, ze 3 dodane (w styczniu) przepisy są kopią przepisow z mojegogotowania, a jeden - z mojeprzepisy.pl
W zwiazku ze stweirdzeniem naduzycia przepisy nie zostaly opublikowane, a użytkownik nie zostal uwzgledniony w styczniowym rankingu,
pzdr
hgg

Odpowiedz na/ edytuj ranking styczen