Restauracja w Krakowie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

Jowita Kubiak
Ja polecam Tarttorię Venezia. W samym centrum (Podgórze), świetny wystrój i pyszne jedzenie. Prawdziwy włoski klimat, naprawdę warto się wybrać!

Odp: Restauracja w Krakowie

Anital
  • Anital

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Warto się wybrać do Starej Zajezdni. Często chodzę tam ze swoimi znajomymi, szczególnie latem kiedy można usiąść na zewnątrz i wypić dobrego drinka ;D. Do tego oczywiście serwują pyszne jedzenie

Odp: Restauracja w Krakowie

Majkszak23
Ja zamiast restauracji polecam catering dietetyczny, weselny i nie tylko - http://www.krkcatering.pl/ bo niestety ale koszt jedzenia w restauracjach w krakowie to jest jakaś paranoja, a tam jedzenie nawet i lepsze, a zdecydowanie tańsze

Odp: Restauracja w Krakowie

Ania89
  • Ania89

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dodałabym jeszcze moją ulubioną restaurację Marcelino Chleb i Wino przy ul. Jana 16. Oprócz pysznego jedzenia mają miłą i profesjonalną obsługę, co sobie bardzo cenię w restauracjach! Długo szukałam dobrej włoskiej kuchni i wreszcie znalazłam - makarony i pizza pierwsza klasa!

Odp: Restauracja w Krakowie

asderty
  • asderty

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z restauracji w Krakowie moge polecić tylko jedną - Złota Pipa. Podają tam najlepsze jedznie, jak domowe, jakie kiedykolwiek jadłem! Ich pierś kaczki w sosie shery jest po prostu wyborna! I do tego ten niepowtarzalny klimat krakowskich piwnic XIII wieku!

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

bombowa
  • bombowa

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czesto bywam w Krakowie i pewnie nastepnym razem skorzystam z Waszych podpowiedzi W ramach rewanzu polece Wam fajna restauracje w Radomiu. Jak bedziecie w Radomiu i poczujecie glod to zajrzycie do restauracji Pasja - serwuja swietne jedzenie!

Odp: Restauracja w Krakowie

lipinski44
Wszystkim zwolennikom kuchni polskiej polecam restaurację 'Pod nosem' w hotelu http://www.kanonicza22.com/ Jedzenie pyszne, aromatyczne i świeże. Tradycyjna polska kuchnia, ale w całkiem innym, oryginalnym wydaniu. Myślę, że przypadnie do gustu każdemu

Odp: Restauracja w Krakowie

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jestem w szoku, że w tym zestawieniu nie ma restauracji Bombonierka. Jeżeli chodzi o restauracje położone na Kazimierzu to chyba mój nr. jeden jest a w restauracjach jadam naprawdę często. Bombonierkę wybieram zawsze wtedy kiedy mam ochotę na prawdziwy polski obiad bo tam zjecie takie dania jak pierogi, barszcz czerwony z domowymi uszkami czy zrazy po staropolsku Do tego dochodzi cudowny klimat i wystrój wnętrza, który już z ulicy wciąga cię niewidzialną ręką. Jeżeli chcecie dalej się "nie zawodzić" to koniecznie wpiszcie sobie to miejsce na swoją listę

Odp: Restauracja w Krakowie

AniaMalecka
http://znawcasmaku.pl/gdzie-zjesc-krakow/

Jakiś czas temu postanowiliśmy z mężem odwiedzić wszystkie restauracje z tego artykułu - od miesiąca, w każdą sobotę, wychodzimy na kolację we dwoje jak na razie sprawdziliśmy 4 restauracje i póki co, nie zawiedliśmy się

KUFEL Gastropub

Міша Кріль31499
Moją ulubioną restauracją jest KUFEL Gastropub na ul.Karmelickiej 7. Tylko tam wypiłem lanego piwa z Niemiec i Hiszpanji Erdinger i Estrella. Jest bardzo pyszne))) Steki są na 5 z 5

Odpowiedz na/ edytuj Restauracja w Krakowie