Restauracja w Krakowie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

miki743
  • miki743

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Posmakował mi już dość dawno indyjski ryż Basmati i jak tylko mam okazję to się na takie jedzenie wybieram. W Krakowie dobry ryż tego typu podają w Ganesh przy ul. Św Tomasza. Na stronie ganesh.pl jest trochę zdjęć lokalu i menu. Ogólnie ceny mają w miarę fajne, załóżmy za zestaw dla dwóch osób trzeba wydać 4-5 dych, to jak na Kraków nie jest drogo, umówmy się. Posmakował mi już dość dawno indyjski ryż Basmati i jak tylko mam okazję to się na takie jedzenie wybieram. W Krakowie dobry ryż tego typu podają w Ganesh przy ul. Św Tomasza. Na stronie ganesh.pl jest trochę zdjęć lokalu i menu. Ogólnie ceny mają w miarę fajne, załóżmy za zestaw dla dwóch osób trzeba wydać 4-5 dych, to jak na Kraków nie jest drogo, umówmy się.

Odp: Restauracja w Krakowie

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W Krk to najlepsza jest pizzeria Eldorado

Odp: Restauracja w Krakowie

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W Krk to najlepsza jest pizzeria Eldorado

Odp: Restauracja w Krakowie

daniel1234
ja korzystam z karty opencard. w krakowie jest mnustwo miejsc w których dzieki temu za jedzenie zapłacę 50%

a teraz jest promocja, i można zamówić 45 dniowa kartę za darmo

http://www.opencard.pl/pl/news/Testuj-za-darmo-45-dniowy-OpenCard-Odbierz-swoja-karte-23.html

Odp: Restauracja w Krakowie

KatarzynaK
Jak Kraków to tylko zensushi Byłam w Krakowie z chłopakiem, spędziliśmy cudowne chwile i stołowalismy się właśnie w tej restauracji. Przepyszne przystawki z całego świata, nieziemsko smaczne sushi, miła atmosfera...czego chcieć więcej? Wszystko takie pachnące, czyste i przyjemne. Obiecałam sobie, że jeszcze tam wrócę. Zobaczcie na stronę www.zensushi.pl - już samo menu świetne wygląda, a co dopiero.... się je

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

Boguś35
  • Boguś35

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przepyszne jedzenie serwują w Krakowie. Osobiście często jestem gościem jednej z podkrakowskich restauracji. (To miejsce to Chochołowy Dwór pod Krakowem). Ostatnio skusiłem się na rybkę – palce lizać. Teraz zamierzam spróbować pierogów.

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

fooosy
  • fooosy

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co do lunchu - muszę się zgodzić, bo to bardzo fajna opcja. Kilka razy już z niej korzystałem Szczególnie w lecie w tym ich zacisznym ogródku.

Odp: Restauracja w Krakowie

asap
  • asap

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To ja całym sercem polecam Aperitif.
Stek wołowy na kolację, a na lunche (w świetnej cenie bo od 19 zł + darmowy napój) tortille wszelkiej maści. Teraz tylko żałować że się wyprowadziłam z miasta...

Odp: Restauracja w Krakowie

Macie_k
  • Macie_k

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pyszne żebreka, pizza z pieca i hmm.. dzwonek wołający kelnera - Chochołowy Dwór: www.chocholowydwor.pl

Odp: Restauracja w Krakowie

Kinia34
  • Kinia34

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja lubię pizzę, a najbardziej smakuje mi ta z Apetyt Bistro, szczególnie pizza Hawajska. Wspólne wyjście na pizzę to jest dobry sposób na spędzanie wolego czasu ze znajomymi. Przy ich pizzy rozmawia mi się najlepiej

Odpowiedz na/ edytuj Restauracja w Krakowie