Restauracja w Krakowie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

fooosy
  • fooosy

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Smaki Południa to jedno z najlepszych miejsc, w jakich byłem w Krakowie. Osoba właściciela, jego uśmiech i podejście do gości na długo zapamiętam.
Szczególnie podoba mi się klimat tego miejsca. Po prostu daje radę. Smaku potraw nie opisuję, bo jak wytłumaczyć komuś, jak smakuje dobrze zrobiona kaczka z fajnie dobranym winem?

Odp: Restauracja w Krakowie

Joaneczka
  • Joaneczka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio byłam w dobrej restauracji na ulicy łokietka...podajże Apetyt Bistro się nazywała..jedzenie mieli rewelacyjne..Bardzo świeże, dobrze przyprawione i szybko podane..zamówiłam stek, który mogę z czystym sumieniem polecić każdemu

Odp: Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

Tarasy Tynieckie
Zapraszam na dobre jedzenie w pięknym otoczeniu natury w ciszy i spokoju do nowo otwartej Restauracji Tarasy Tynieckie ul.Promowa 8 , 300m od opactwa Benedyktynów w Tyńcu.
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 25 cze 2012 18:37 przez Tarasy Tynieckie)

dobra resturacja w Krakowie

georgem
  • georgem

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Stołuję się w Metropolitanie przy rondzie mogilskim w godzinach pracy.
Mają smaczne obiady, kawa po obiedzie też ok.
Ceny przystępna i obsługa ok.

Odp: Restauracja w Krakowie

bartek_a
  • bartek_a

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja ostatnio chodzę często do restauracji Ceska Chodba przy Zwierzynieckiej. Mają pyszne dania i desery, i do tego mnóstwo rodzajów czeskich piw i win. Polecam, bo nie jest drogo, a widać że dbają o klienta.

Odp: Restauracja w Krakowie

mm-ww
  • mm-ww

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wiesz, w Krakowie jest naprawdę wiele takich miejsc, gdzie możesz zjeść przepyszne potrawy i nie wydać mnóstwa pieniędzy... Polecam zajrzeć na stronę neib.org - możesz znaleźć na niej opinie i recenzje o lokalach, do których warto się udać, jak i o tych, których należy raczej unikać Dzięki możliwości oceniania i komentowania poszczególnych wpisów, możesz zobaczyć, które lokale są naprawdę warte odwiedzenia

Odp: Restauracja w Krakowie

Marynika
  • Marynika

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najwspanialsze i najmilsze miejsce w Krakowie to Smaki Południa - super obsługa, szefowa rozmawia z klientami i doradza lub odradza, a tarta cytrynowa NIEBO ! polecam

Odp: Restauracja w Krakowie

Amatorkajedzenia
ja uważam, że bardzo ciekawą restauracją jest Le Scandale na Kazimierzu, mają ciekawe menu, że każdy znajdzie coś dla siebie, poza tym sa tam super desery, a jeśli chodzi o ceny to można powiedzieć, że rozsądnie , knajpa mieści się w samym sercu Kazimierza na placu Nowym

Odp: Restauracja w Krakowie

golgot
  • golgot

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja polecam miód malina
co do opinii to tu macie
http://eopinie.pl/restauracje/krakow

Odp: Restauracja w Krakowie

Amelka
  • Amelka

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja lubie gruzińskie chaczapuri bo tanio i dużo

Odpowiedz na/ edytuj Restauracja w Krakowie