Restauracja w Krakowie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

TomaszK
  • TomaszK

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kotleciki jagnięce w sosie z nalewki orzechowej z ziemniaczkami po staropolsku brzmi smacznie ? Zawsze jak jestem na rynku w Krakowie muszę to zjeść nieważne czy sam czy ze znajomymi. Moim zdaniem to powinien być jeden ze skarbów kulinarnych miasta Kraka. Mało tego podane w sukiennicach w lokalu który się nazywa Noworloski. Super sprawa polecam.

Odp: Restauracja w Krakowie

colazione
  • colazione

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o tradycyjne domowe obiady to ja w ciągu tygodnia lubię zjeść szybki obiad U Romana, między innymi jest na ul . Św. Tomasza w budynku AM. Duże danie, którym spokojnie się najem kosztuje 10 zł i jest w miarę świeże

Odp: Restauracja w Krakowie

easyrider
  • easyrider

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a ja polecam TACO (kuchnia meksykańska) na ul.poselskiej, chodzę tam od lat i mino tego że trochę sieę popsuli to i tak tam mi najbardziej smakuje a na pizze chodzę do Trzech papryczek też na poselskiej, no na coś bardziej wykwintnego to tak raz do roku to chodzę do Paese ( kuchnia korsykańska) też na poselskiej. A polskie tradycyjne jedzenie to jest u Babci Maliny Chyba zgłodniałem od tego pisania

-----------------

http://www.sylwesteroferty.pl

zmieniono 2 razy (ostatnio 23 lis 2010 22:16 przez easyrider)

Odp: Restauracja w Krakowie

colazione
  • colazione

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobrą alternatywą dla zapiekanek na krakowskim Kazimierzu jest Le Scandale. Byłam tam niedawno na ich piątych urodzinach Niesamowita impreza z pokazem bielizny od Victoria Secret. Podali bardzo dobre zakąski i rewelacyjna szynka parmeńska. Moimi ulubionymi rzeczami z menu są koktajle Nie ma jak słodka i duża Bahama Mama

Odp: Restauracja w Krakowie

kasiamalinowska
Polecam restaurację Yummie. Jest niesamowita. Skorzystajcie teraz z rabatu dostępnego na stronie fastdeal. Często chodzę tam ze swoim mężem. Obydwoje uwielbiamy ich kurczaki. Gorąco polecam!

Odp: Restauracja w Krakowie

kuchenna
  • kuchenna

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moja ulubiona restauracją w Krakowie jest Le Scandale. Na Placu Nowym bywam praktycznie codziennie i bardzo mi na rękę, że mogę tam zjeść niebanalny posiłek. Jedzenie jest pyszne i serwowane w sposób odbiegający od standardu. Na drinka też warto przyjść - klasyki przyrządzane są bardzo profesjonalnie, dużo też drinków typowo skandalicznych - doskonałe połączenia smaków. Lond Island nie umywa się do tamtejszego Tokyo Iced Tea i mają najlepsza sałatkę z owoców morza jaką można dostać w Krakowie.

Odp: Restauracja w Krakowie

cabler
  • cabler

  • Posty: 2
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
Jeszcze, poza Chaczapuri, o których wspomniałam...
Polecam chińczyka przy Planach w okolicy Basztowej (okolice Długiej, niedaleko przystanku tramwajowego). Jeszcze do tego pizzeria Olimp i Góra Olimpu (jedna na Miasteczku Studenckim AGH, druga przy skrzyżowaniu Czarnowiejskiej z Alejami).
Dobre jest też jedzonko w Taco przy Rynku (przy Grodzkiej).

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

cabler
  • cabler

  • Posty: 2
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
Niedaleko Rynku są 4 Chaczapuri (Grodzka początek idąc od Rynku, Floriańska na skrzyżowaniu z Tomasza, św Anny i koło Mariackiego - wejścia od Placu Mariackiego i od Siennej). Polecam pstrąga z grilla i stek z sosem z granatów (dziwną ma nazwę taką, co to nigdy zapamiętać nie umiem). A i ceny przystępne, nawet jak na studencką kieszeń może być od czasu do czasu

Odp: Restauracja w Krakowie

piotrkocz
  • piotrkocz

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kochani, podbiję krakowski temat w górę bo może zainteresuje Was oferta http://mydeal.pl/krakow - jeszcze przez niecałe 10 godzin oferują rabat 50% na specjały rosyjskie i gruzińskie w "Kalince" i "Wiśniowym Sadzie" - za 25 złotych otrzymujecie kupon o wartości 50 zł do wykorzystania w tych lokalach. Polecam

Odp: Odp: Restauracja w Krakowie

marasenha
  • marasenha

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dużo dobrego słyszałem o Scandale Royal na Placu Szczepańskim. Miła obsługa, smaczne jedzenie, w lecie ogródek na placu szczepański, niepowtarzalny klimat. Myślę, że warto się wybrać.

Odpowiedz na/ edytuj Restauracja w Krakowie