restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Obserwuj wątek

Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Basia74
  • Basia74

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kocham chińszczyznę i często szukam takich lokali. W Szczecinie moje serce zdobyła restauracja Chinaming. W lokalu jest bardzo przyjemnie, pachnie czystością i gotującymi się świeżymi daniami.

Odp: Odp: marynio

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
+ szczególnie polecam kaczkę po pekińsku. Jest najlepsza jaką jadłam.

Odp: marynio

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla znawców dobrego jedzenia, a wiedzę tutaj takowych, chciałabym polecić restaurację Pańska 85, która znajduje się w naszej kochanej stolicy Robią fenomenalne, oryginalnie smakujące specjały!

marynio

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie nie ma lepszej restauracji orientalnej jak Mekong w Nowym Sączu. Ile razy tam jestem to odkrywam nowe smaki. Ostatnio jadłem kalmary nadziewane grzybami. Pyszne i elegancko podane.

Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

KatarzynaK
Polecam www.zensushi.pl Jest to restauracja, która znajduje się w Krakowie. Przechodziłam z chłopakiem koło drukarni, patrzę, a tam świetna knajpa, zapachy czuć z oddali, a w środku... świetny klimat i pyszne, świeże jedzenie. Azja, Ameryki, Europa... dania z całego świata, przystawki pierwsza klasa, pyszniutkie desery, a klimat wieczorami niesamowity. Polecam w stu procentach.

Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

beata-a
  • beata-a

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja najczęściej jadam w Sensi Sushi na Górczewskiej. Jest tam bardzo sympatycznie i bardzo dobre, świeże jedzenie. Na zamówienie zazwyczaj czekam kilka minut.

Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Pawelas1990
Beneq tym to mnie zachęciłeś z chęcią odwiedzę tą restaurację

Odp: Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Pawelas1990
Z Akashii polecił bym Stek z polędwicy wołowej oraz oczywiście boxy sushi bo robią tam genialne

Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Beneq
  • Beneq

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z restauracji warszawskich to ja moge serdecznie polecic restauracje; http://www.sushiwesola.pl/ - bar sushi - Wesoła - Zielona, ul. Wspólna 37a
Maja tam przewaznie jakies promocje, a to darmowe desery, a to darmowe piwo Polecam serdecznie

zmieniono 3 razy (ostatnio 28 cze 2013 17:44 przez Beneq)

Odp: Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Pawelas1990
Z restauracji Akashia polecam Tori Teriyaki, Oya Kamo, Warzywa Tempura, oraz zestawy Sushi.
Wiele razy tam bywałem, zawsze pełny lokal ludzi, trochę długo się czeka na zamówienie ale jest warto

http://youtu.be/F90cb7dMfpY

Odpowiedz na/ edytuj restauracje Azjatyckie i Sushi bary