restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Obserwuj wątek

marynio

marynio
  • marynio

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie nie ma lepszej restauracji orientalnej jak Mekong w Nowym Sączu. Ile razy tam jestem to odkrywam nowe smaki. Ostatnio jadłem kalmary nadziewane grzybami. Pyszne i elegancko podane.

Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

KatarzynaK
Polecam www.zensushi.pl Jest to restauracja, która znajduje się w Krakowie. Przechodziłam z chłopakiem koło drukarni, patrzę, a tam świetna knajpa, zapachy czuć z oddali, a w środku... świetny klimat i pyszne, świeże jedzenie. Azja, Ameryki, Europa... dania z całego świata, przystawki pierwsza klasa, pyszniutkie desery, a klimat wieczorami niesamowity. Polecam w stu procentach.

beata-a
  • beata-a

Ja najczęściej jadam w Sensi Sushi na Górczewskiej. Jest tam bardzo sympatycznie i bardzo dobre, świeże jedzenie. Na zamówienie zazwyczaj czekam kilka minut.

Pawelas1990
Beneq tym to mnie zachęciłeś z chęcią odwiedzę tą restaurację

Odp: Odp: restauracje Azjatyckie i Sushi bary

Pawelas1990
Z Akashii polecił bym Stek z polędwicy wołowej oraz oczywiście boxy sushi bo robią tam genialne

Beneq
  • Beneq

Z restauracji warszawskich to ja moge serdecznie polecic restauracje; http://www.sushiwesola.pl/ - bar sushi - Wesoła - Zielona, ul. Wspólna 37a
Maja tam przewaznie jakies promocje, a to darmowe desery, a to darmowe piwo Polecam serdecznie

zmieniono 3 razy (ostatnio 28 cze 2013 17:44 przez Beneq)

Pawelas1990
Z restauracji Akashia polecam Tori Teriyaki, Oya Kamo, Warzywa Tempura, oraz zestawy Sushi.
Wiele razy tam bywałem, zawsze pełny lokal ludzi, trochę długo się czeka na zamówienie ale jest warto

http://youtu.be/F90cb7dMfpY

olmanka
  • olmanka

• Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
Haiku Sushi jest b, dobre tylko nie wiem ,czy w Warszawie, ale jest tanio i pysznie. Albo Body Sushi

kołczu
  • kołczu

• Przepisy: 77
  • Artykuły: 1148
Mi się jeszcze przypomniało, że podobno najlepszą kaczkę po pekińsku dają przy Hali Mirowskiej (bardziej od tyłu, od strony Placu Bankowego). Podobno bo nigdy nie byłem, ale wiele dobrego słyszałem o kuchni, a złego - o obsłudze

Pawelas, a co polecisz w Akashia?

Pawelas1990
Hmm...
Ciekawe miejsce z chęcią odwiedzę tą restaurację
A czy może ktoś ma jeszcze jakąś propozycję

Odpowiedz na/ edytuj restauracje Azjatyckie i Sushi bary