Restauracje Bielsko -Biała

Obserwuj wątek

Odp: Restauracje Bielsko -Biała

zonia1980@gmail.com
Trzymajcie się z dala od baru "Kraina smaku" na ul 3 maja koło przystanku....jedzenie wstrętne nie dogotowane...gdy zwróciłam uwagę obsługa w sposób wyjątkowo opryskliwy próbowała mi udowadniać,że pól surowy ziemniak w zupie to normalne i jak mi się nie podoba to mogę zmienić lokal...zmieniłam,ale pragnę ostrzec innych przed tym psedo lokalem. Pierwszy raz jak tam byłam dali nie usmażony naleśnik-pól surowy....jedyny plus,że porcje dość duże...ale jak jedzenie wstrętne to i tak nie ma się na nie apetytu.

Odp: Restauracje Bielsko -Biała

Bro
  • Bro

  • Posty: 65
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecam moją ulubioną restaurację w tym mieście, czyli Nowy Świat na ul. 11 Listopada.

Odp: Restauracje Bielsko -Biała

andreas67
  • andreas67

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobra restauracja jest blisko Szyndzielni w dzielnicy Olszówka Dolna. nazywa się Sahara. generalnie jest tam hotel i restauracja. Zatem można tam i przenocować lub wpaść tylko na obiad czy przysłowiowy deser z kawą. Wygląd, obsługa, jakość potraw oraz położenie restauracji to same korzyści. Warto tam zaglądać jesli chodzi o Bielsko-Białą.

Odp: Restauracje Bielsko -Biała

Mafiozo876
Ja moge jedynie polecic coś w okolicy... ogromne wrażenie robi http://www.palackotulinskich.pl/. Jeżeli na jakieś romantico to jest to idealne miejsce ... Mam do niego sentyment, bo tam oświadczyłem się swojej żonie

Odp: Restauracje Bielsko -Biała

wedith1
  • wedith1

  • Posty: 15
  • Przepisy: 300
  • Artykuły: 3
Fajne jedzenie mają w restauracji
"Jedynka" , "Maximus" -smaczne domowe jedzenie,
nowo otwarta restauracja "BUONGUSTO TRATTORIA" przy ul Partyzantów 59,
"Piramida" kuchnia orientalna i nie tylko (przyjemnie)

Restauracje Bielsko -Biała

kluiwert1
  • kluiwert1

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam.Zapraszam spędzić weekend w Bielsku Białej i szukam
odpowiedniego lokalu na kolacje,możecie mi polecić jakieś
restauracje.Pozdrawiam.

zmieniono 3 razy (ostatnio 05 lip 2010 10:27 przez kluiwert1)

Odpowiedz na/ edytuj Restauracje Bielsko -Biała