Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Obserwuj wątek

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
I to rozumiem
pozdrowienia!

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

A może powiedzmy WSZYSCY, głosno i chórem:
AMEN,
tylko nie jak nasi politycy, niech to naprawdę będzie koniec.

Niech każdy wszystko robi zgodnie z własnym sumieniem i odczuciem ale obiektywnie no prztynajmniej niech się stara o obiektywizm, a nie w oparciu czyjeś opinie, smaki, gusta.
Jeśli dajemy jakiemuś przepisowi ocenę, to dodawajmy jednocześnie komentarz uzasadniający ocenę ale niech to nie będzie wymiana zdań odbiegająca od tematu zasadniczego, od tego jest forum (przynajmniej powinno być ) a i chat też stoi przez to pustkami i wichura powywalała tam chyba okna

Pozdrawiam WSZYSTKICH i proszę, dajmy sobie spokój, jeśli kogoś nie lubimy, nie musimy z nim wymieniać zdań, siadać do stołu etc.etc.
Kazik


Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
I tego się trzymajmy:

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!



zmieniono 2 razy (ostatnio 18 maj 2009 22:03 przez maniek_4_26@o2.pl)

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Uwazam, ze Bahus ma racje i w pelni sie pod tym podpisuje.
Po prostu wyluzuj, Kazik.

pozdrowienia!

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Kazik po jaką cholerę Ty tutaj właściwie jesteś? Bo hobbistycznych, kulinarnych przesłanek to raczej u Ciebie nie widzę. Twoimi dokonaniami są właściwie tylko; nakręcanie spirali kłótni, wypominki i dogłębne analizy błędów innych użytkowników gotujmy.pl.
Oczywiście Ty nigdy się nie mylisz...zawsze masz rację. Prezentujesz i promujesz siebie jako nawiedzonego "pouczuciela" (bo określenie Ciebie jako "nauczyciel" w kontekście z Twoją osobą byłoby profanacją tego szlachetnego zawodu).
Parafrazując...Kazik daj sobie na wstrzymanie...nie psuj zabawy innym W Y L U Z U J A najlepiej to poszukaj sobie strony gdzie mógłbyś się "wyżyć"....i nie niszcz tego co inni w hobbistycznym zapale mozolnie tutaj budowali.
Zbulwersowany
Bahus

zmieniono 2 razy (ostatnio 18 maj 2009 01:23 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki (...), czyli oko za oko!

dobry napisał(a):

Kazik, przeczytaj sam siebie.
A potem jeszcze raz.
I znowu.
I po raz kolejny.
Ot, co.

Tobie w zamian, polecam WSZYSTKIE w których zabieram głos, a które były i są pomijane milczeniem, jak i inne, innych w których są różne wypowiedzi, a nie dotyczące mojej osoby i które zbywasz milczeniem.

Zaczyna być to już nudne:
odpowiedzi na temat nie ma jak nie było, tylko wciąż moja osoba Cię interesuje.
Coś jak polowanie na czarownice, jak już któs (nie z "skaptowanych" przeze mnie stronników!) zauważył.
Nie nudzi Cię ten temat?

Zaczyna to trącić naszym polskim systemem partyjno-rządowo-społecznym, ucieczką od spraw zasadniczych: "cała para w gwizdek" ...i nastepuje brak mocy by parowóz ruszył , ... w sprawach głównych, poruszanych..



zmieniono 1 raz (ostatnio 17 maj 2009 20:46 przez 45Kazik)

Odp: Odp: Odp: Rewanz -(.....)oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
45Kazik napisał(a):

dobry napisał(a):

A Kazik znowu walczy.....
Chłopie, myślałeś o tym, żeby się czasami czymś ucieszyć zamiast ciągle narzekać, walczyć i opowiadać o tym jaki jesteś fair i jak Cię inni mieszają z błotem?
Świat się uparł na biednego Kazika. Nie jesteś pępkiem świata, ludzie mają inne zajęcia niż przyczepianie się do Ciebie. Ale Ty ciągle jątrzysz i jątrzysz, nie sposób nie zauważyć i się nie zdenerwować. Dlatego w końcu ludzie wyrażają swoją opinię na Twój temat.


Przepraszam ale może w koncu zabierzesz głos nt kwalifikacji przepisu, który nawet po "awanturze" jest jako wegetariański. W moim poście PODMIOTEM NIE JESTEM JA KAZIK45 , a jest nim inny temat, tak więc odnieś się do tematu wątku i posta > PODMIOTU, a nie mojego przykładu, jako łatwej odskoczni od problemu. Nie ja jestem problemem, poczytaj o czym mówią INNI UCZESTNICY i odnieś się do tego.
Podając swój przykład zwróciłem uwagę by ktos przypadkiem nie zagalopował się w krytyce i nie musiał oberwać jak ja, to chyba umknęło Twojej uwadze, że nawołuję do ostrożności wyważania słów krytyki.
Uznajesz to za mój "płacz pokrzywdzonego" !?
Uważasz, że ja jątrzę i jątrzę?
Szukaj wrogow i jątrzycieli tam gdzie są, a nie tam gdzie Ci się wydaje, uważasz, że dbałość o dobry poziom strony to puszczanie pseudoprzepisów aby tylko więcej, zamiast porządne przepisy, rzetelnie sporządzone.
Zobacz, Glumanda, Astra i inni zamilkli po bezskutecznej próbie walki ze szmirą, palagiatami, bylejakością w walce o punkty w rankingu,
Zastanów się nim znow mi "przyłożysz" i nazwiesz ... jakoś, zanim postawisz mi zarzuty, jak mechaniczna kopiarka, wg utartego schematu:
Kazik45 ("Janek") to wichrzyciel, awanturnik, cham, gnój , k%$#&$# , etc,etc, , ktorego trzeba wykończyć, bo czepia sie wszystkiego (czy tylko ja! już i innni zauważyli to samo!) ... a może tak jest ?
To miej'cie odwagę to powiedzieć!

w pełni się z tobą zgadzam ciekawe danie wegetariańskie z boczkiem

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kazik, przeczytaj sam siebie.
A potem jeszcze raz.
I znowu.
I po raz kolejny.
Ot, co.

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Wg. mnie jest prosty pomysł na rozwiązanie tego problemu... po prostu wystawianie ocen powinno być anonimowe.

Odpowiedz na/ edytuj Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!