Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Rewanz -(.....)oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

dobry napisał(a):

A Kazik znowu walczy.....
Chłopie, myślałeś o tym, żeby się czasami czymś ucieszyć zamiast ciągle narzekać, walczyć i opowiadać o tym jaki jesteś fair i jak Cię inni mieszają z błotem?
Świat się uparł na biednego Kazika. Nie jesteś pępkiem świata, ludzie mają inne zajęcia niż przyczepianie się do Ciebie. Ale Ty ciągle jątrzysz i jątrzysz, nie sposób nie zauważyć i się nie zdenerwować. Dlatego w końcu ludzie wyrażają swoją opinię na Twój temat.


Przepraszam ale może w koncu zabierzesz głos nt kwalifikacji przepisu, który nawet po "awanturze" jest jako wegetariański. W moim poście PODMIOTEM NIE JESTEM JA KAZIK45 , a jest nim inny temat, tak więc odnieś się do tematu wątku i posta > PODMIOTU, a nie mojego przykładu, jako łatwej odskoczni od problemu. Nie ja jestem problemem, poczytaj o czym mówią INNI UCZESTNICY i odnieś się do tego.
Podając swój przykład zwróciłem uwagę by ktos przypadkiem nie zagalopował się w krytyce i nie musiał oberwać jak ja, to chyba umknęło Twojej uwadze, że nawołuję do ostrożności wyważania słów krytyki.
Uznajesz to za mój "płacz pokrzywdzonego" !?
Uważasz, że ja jątrzę i jątrzę?
Szukaj wrogow i jątrzycieli tam gdzie są, a nie tam gdzie Ci się wydaje, uważasz, że dbałość o dobry poziom strony to puszczanie pseudoprzepisów aby tylko więcej, zamiast porządne przepisy, rzetelnie sporządzone.
Zobacz, Glumanda, Astra i inni zamilkli po bezskutecznej próbie walki ze szmirą, palagiatami, bylejakością w walce o punkty w rankingu,
Zastanów się nim znow mi "przyłożysz" i nazwiesz ... jakoś, zanim postawisz mi zarzuty, jak mechaniczna kopiarka, wg utartego schematu:
Kazik45 ("Janek") to wichrzyciel, awanturnik, cham, gnój , k%$#&$# , etc,etc, , ktorego trzeba wykończyć, bo czepia sie wszystkiego (czy tylko ja! już i innni zauważyli to samo!) ... a może tak jest ?
To miej'cie odwagę to powiedzieć!

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Moje przepisy tez dostały 1 za to że osmieliłam wstawic pewnej osobie 1 .
Tak samo było gdy zwróciłam uwage na zdjecie przy przepisie-osoba ta na PW takie rzeczy do mnie wypisywała ze szkoda gadać (i tutaj Kazik wie o kogo chodzi bo tak samo jak ja był przez tą osobe wulgarnie zwymyślany).
I nie jest to tak że Kazik wywołuje awantury-On jako jedyny nie boi się powiedziec prawdy prosto w oczy a co zauważyłam to na naszej stronce "ręka ręke myje"

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
A Kazik znowu walczy.....
Chłopie, myślałeś o tym, żeby się czasami czymś ucieszyć zamiast ciągle narzekać, walczyć i opowiadać o tym jaki jesteś fair i jak Cię inni mieszają z błotem?
Świat się uparł na biednego Kazika. Nie jesteś pępkiem świata, ludzie mają inne zajęcia niż przyczepianie się do Ciebie. Ale Ty ciągle jątrzysz i jątrzysz, nie sposób nie zauważyć i się nie zdenerwować. Dlatego w końcu ludzie wyrażają swoją opinię na Twój temat.

Odp: Odp: Rewanz -...oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Persik napisał(a):

mi to zdarzyło się kilkakrotnie i to od jednej i tej samej osoby była już o niej mowa


Sarenko, zastanów się tylko: weź moje zbytnie zaangażowanie za przyklad, zmieszny zostałem z błotem, upowniany że mogłem na P.W. napisać i wystarczyłoby i ... dalej przepis:
https://gotujmy.pl/babka-ziemniaczana,przepisy,31915.html
figuruje w opisie jako WEGETARIAŃSKI
mając w swoim składzie ... tylko 0,5 kg boczku
Awantura zrobiła się po wstawieniu mi w zemście czterech jedynek, ...można odnaleźć na forum resztę tej historii, łącznie z krytyką ze strony "zniesmaczonych".
Obraza majestatu jest tak wielka, ze nawet moje przeprosiny ...ma Aresatka w d....
W konsekwencji zostałem "czarną owcą", przez kilka osób nawet wezwany do odejścia BO WALCZYŁEM o dobrą opinię naszej strony. Glumanda poświecila sporo czasu na walkę, wyszukiwała jawne KANTY Astra, Anulka7(jeszcze raz ukłon za to, w stronę "młodej)już zrezygnowałyz walki, ba, nawet na forum nie wchodzą ...(może znow ktoś powie, że z mojej przyczyny
Reasumując: zastanów/cie się czy warto dbać o stronę ktorą TWORZĄ UCZESTNICY jeśli Właściciele/Moderatorzy mają to w nosie.
Czy warto narażać się w przypadku gdy w końcu , w odruchu reakcji na iodiotyczne zachowanie się kogoś, poniosą Was w końcu nerwy i powiecie jakiejś osobie że jest gówniarą, czy zachowuje się jak gówniara, a ta okaże się "nietykalną".
Czy warto? ... niech będzie jak jest, mnie już walka znużyła, Don Kichote'ria już nie w modzie, a w pysk znow dostać, nie mam zamiaru.
Nie jest ważne, że przepisy nie są przepisami, WAŻNA JEST ICH ILOŚĆ w dziale PRZEPISY.
Zastanówcie się. Regulamin daje wolną rękę Właścicielom ... nawet w odpowiadaniu na pytania.
No, może tylko k^%$#%$ nie należy odpowiadać.
Pozdrawiam "jeszcze walczących i wierzących w naprawę"

P.S.
Zdaję sobie sprawę, że ta wypowiedź może okazać się dla mnie "gwoździem do trumny", bo zgodnie z Regulaminem etc.etc ale o czym to będzie świadczyło ...
Łatwo jest to zauważyć po dokładnej analizie działań i Regulaminu.
Ktoś napisał w swoim profilu, że nie cierpi kłamstwa i chamstwa ...

Odp: Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
mi to zdarzyło się kilkakrotnie i to od jednej i tej samej osoby była już o niej mowa

Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Zawsze irytuje mnie, kiedy czytam o przypadkach, w których osoby, ktore dostaly niska ocene za swoj przepis, odplacaja sie tym samym, najczesciej kierowani zwyczajna zemsta. Wiekszosc z nas, chcialaby, aby poziom tej stronki nie tracil na wartosci. Proponuje, aby wyszczególniac takie zachowania, bo przeciez wszyscy wiemy, ze niektore przepisy sa wrecz... fatalne. Jest tutaj spora rzesza osob, ktore dodaja sprawdzone, ciekawe przepisy, osoby te poswiecaja swoj czas, czesto robia zdjecia swoich potraw, min po to, by inni mogli z tego korzystac. Staramy sie, (rowniez ja - stwierdzam z czystym sumieniem) wspóltworzyc ta stronke, najlepiej jak potrafimy, czesto zauwazamy nieprawidlowosci w przepisach (choc sama czasami tez je popelniam, i jezeli ktos mnie upomni, nie zdarzylo mi sie i nie planuje, na nikogo sie pogniewac) lub po prostu przepisy sa tak kiepskie, ze nie powinny byc okreslane mianem przepisu, wtedy, czesto robi sie mniej przyjemnie. Po to mamy skale ocen, by swobodnie z niej korzystac. Uwazam, ze jezeli ktos nie rozumie tych zasad, nie powinien byc czlonkiem naszej spolecznosci, bo wprowadza tylko niepotrzebne zaklócenia i zamet. Wielokrotnie powstrzymywalam sie od niskiej oceny przepisu, by nie wywolywac niechcianej zwady. Mam gleboka nadzieje, ze w tym miejscu bedziemy opisywac takie sytuacje, ktore uwydatnia nam wszystkim przypadki i osoby, ktore po prostu mszcza sie i nie umieja przyjac krytyki na swoje ramiona. Jezeli jest przepis -gniot, to mamy prawo wystawic mu odpowiednia ocene, bez ponoszenia konsekwencji, w postaci idiotycznego rewanzu. Mam nadzieje, ze moderatorzy wyraza swoja pozycje w owym temacie, dla mnie - problemie.

Odpowiedz na/ edytuj Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!