Robię nową kuchnie - pomocy!

Obserwuj wątek

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

Martynkowa
jednak zostałam posiadaczką tego zestawu http://www.batdom.pl/ze,0,190/zestaw-zt166.ehtml, polecam BD

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

Martynkowa
kupiłam ostatnio stół http://www.batdom.pl/kp,0,8/stol-st7.ehtml do kuchni, czy to dobry pomysł czy jest za mdły?
obrazek

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

mankell
  • mankell

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zabierając się do tego warto najpierw pomysleć o meblach oraz samej kuchni. W przypadku mebli na wymiar, można korzystnie zakupić je w internecie. Ja zamawiałem na abcremont.pl i bardzo polecam.

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

just12345
  • just12345

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie, istniejemy na rynku od 60 lat. Z naszych usług skorzystało wiele osób, firm, co świadczy o naszym profesjonalizmie. Zajmujemy się aranżacją kuchni, wykończeniem, meblami.
Nasze usługi są poparte wieloletnim doświadczeniem, dokładnością, a także gwarancję najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma stabilnymi producentami, którzy dokładają staranności, aby meble były zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Na nasze produkty dajemy 5 letnią gwarancję, zaś na zawiasy dożywotnią.
Wejdź na naszą stronę i sam sprawdź.
http://www.wfm-kuchnie.pl/ [wfm-kuchnie.pl]

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
a to prawda zawsze w kuchni się najmilej gada nie zależnie czy wpada ktoś z problemem by przy filiżance herbaty pogadać o życiu, czy jest to impreza to kuchenne klimaty ściągają każdego

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
zgadzam sie, i wszystkie moje butelki z octami roznej masci no i wszystkie przyprawy i najlepiej jak wszystko jest pod reka
U mnie w rodzinnym domu to kuchnia zyla, zawsze mniejszy lub wiekszy balagan, wszystko w trakcie szykowania, polki otwarte z przyprawami i herbatami, duzy stol na srodku, radio na parapecie, i kazda impreza sie tam konczyla, bo dom jest dla mnie nie ja dla domu mowila mama

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
no tak to zależny do czego kuchnia jest potrzebna czy do pokazania czy do gotowania ja uwielbiam w życiu funkcjonalność kuchnia musi pomieścić masę niezbędnych szpargałów np.komplet 25 noży .... i nie musi być przy tym nieskazitelna

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
no wlasnie, rodzice znajomej z podstawowki sobie zafundowali taka pare ladnych lat temu i pamietam ze dobrze ze mieli druga w piwnicy, bo w takiej sie tylko herbate dalo robic, zeby ladnie wygladala....

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
hehe, cremebrule, ta opinia jest rowniez opinią p. Gawina, producenta i rowniez wlasciciela konkretnie takiej kuchni jak na zdjeciu
powiedzial ze ma taka kuchnie bo niewiele gotuje

Odp: Robię nową kuchnie - pomocy!

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Mi sie wydaje ze jak lubisz gotowac, to takie blyszczace kuchnie sa niepraktyczne, bo trzeba je bedzie ciagle myc... ale osobistego doswiadczenia nie mam

Odpowiedz na/ edytuj Robię nową kuchnie - pomocy!