Romantyczna kolacja

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Romantyczna kolacja

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
O tak, zgadzam się, krewetki idą w parze z romantyczną kolacją. Z winem - wybornie. Taką kolacją można oczarować ukochaną osobę!

Odp: Romantyczna kolacja

Annisa
  • Annisa

  • Posty: 14
  • Przepisy: 116
  • Artykuły: 2
Do czerwonego wina proponowałabym steki albo zapiekany camembert z sosem żurawinowym lub malinowym. Oczywiście na romantyczną kolację doskonale nadają się krewetki smażone na maśle z czosnkiem, papryczką chilli i podane z makaronem ryżowym, ale do nich dużo lepiej pasuje białe wino

Odp: Odp: Romantyczna kolacja

helpless
  • helpless

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
LegoJedi napisał(a):

w TV pokazuja ze pizze sie robi
mi jakby zalezalo na partnerce... to bym ja oczarowal
proste i szybkie to koreczki z sera i winogrona i orzechy i figi i czerwone wino....
jak skomplikowane... to bym zrobil rolady z fladry faszerowane dorszem zmielonym z pietruszka i maselkiem do tego risotto i salatke z rukoli no i.. wino.. ale biale np chardomay schlodzone lekko... a na deser lody z goracymi owocami w karamelu
mysle ze by sie to jej podobalo aaaa i pare swieczek na stole:x
a jak nie.. to bym jadl sam


Pod warunkiem, że Ukochana lubi fladry Moja to chyba by zwróciła w jej przypadku to tylko delikatne mięsko najlepiej z sosem serowym i dużżżżoooo sałaty, bo to potwór warzywny jest

Odp: Romantyczna kolacja

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
w TV pokazuja ze pizze sie robi
mi jakby zalezalo na partnerce... to bym ja oczarowal
proste i szybkie to koreczki z sera i winogrona i orzechy i figi i czerwone wino....
jak skomplikowane... to bym zrobil rolady z fladry faszerowane dorszem zmielonym z pietruszka i maselkiem do tego risotto i salatke z rukoli no i.. wino.. ale biale np chardomay schlodzone lekko... a na deser lody z goracymi owocami w karamelu
mysle ze by sie to jej podobalo aaaa i pare swieczek na stole:x
a jak nie.. to bym jadl sam

Odp: Romantyczna kolacja

pepsicOLA
  • pepsicOLA

  • Posty: 48
  • Przepisy: 193
  • Artykuły: 1
Ja zawsze się zajadam fondue

Romantyczna kolacja

a_niusia
  • a_niusia

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dziewczyny chciałabym zrobić rocznicową romantyczna kolację. Niestety nie mam pomysłu na menu. Może podpowiecie mi co mogę zrobić?
Chodzi mi o jakieś proste, szybkie danie, które można zajadać przy czerwonym winie.

Odpowiedz na/ edytuj Romantyczna kolacja