Ryba inaczej

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Ryba inaczej

Babciagramolka
Henia napisał(a):

A kto każe Wam te biedne ryby maltretować?! Biorę bardzo ostry nóż, karpia na gazetkę i jednym ruchem robię to co muszę. Po co mam go dodatkowo bić?!

Zawsze najpierw ogłuszam - na rybach też ( waliłam o burtę )- jakoś mi ,,rżnięcie " na żywca nie wychodzi

Odp: Ryba inaczej

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
A kto każe Wam te biedne ryby maltretować?! Biorę bardzo ostry nóż, karpia na gazetkę i jednym ruchem robię to co muszę. Po co mam go dodatkowo bić?!

Odp: Odp: Odp: Ryba inaczej

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
cherry napisał(a):

luna napisał(a):

Moge sobie wybrac jaki mi sie spodoba a kolezanka go zagaluszy i gotowe


Twarda kobieta! Ja bym nie miała serca tego zrobić

No coz, to jej praca na stoisku rybnym. Zawsze jest szczesliwa, gdy "okres karpiowy "sie konczy

Odp: Odp: Odp: Ryba inaczej

Babciagramolka
cherry napisał(a):

luna napisał(a):

Moge sobie wybrac jaki mi sie spodoba a kolezanka go zagaluszy i gotowe


Twarda kobieta! Ja bym nie miała serca tego zrobić


E tam - na ryby nie chodziłaś ? Ja tylko raz miałam obciach z karpiem. Jak dzieci były małe - mąż miał wrócić wcześniej z pracy i zabić pływajace w wannie karpie ( tak to kiedyś bywało ) . Coś mu wypadło i nie było na co czekać .Dzieci siedziały przed telewizorem- ja zamknęłam się w łazience - spuściłam wodę z wanny- młotek w garść - karpia na gazetę i .... W momencie w którym przywaliłam karpiowi najmłodsza córa otworzyła drzwi. Ale był wrzask. Mąż od drzwi słyszał łkanie i skargę ,, a Mama karpia popsowała " - na Wigilię był śledź bo karpi nie chcieli jeść . Od tej pory żywego karp w domu nie bywa- w sklepie dostaje w ,, dziób " - potem ciach- ciach na filety i koniec - żadnych ,, ryków " sobie nie życzę


zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lis 2010 15:25 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Ryba inaczej

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
luna napisał(a):

Moge sobie wybrac jaki mi sie spodoba a kolezanka go zagaluszy i gotowe


Twarda kobieta! Ja bym nie miała serca tego zrobić

Odp: Ryba inaczej

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Ryba... temat woda Mialam dac na watek o karpiu , ale ze mnie gapa

Odp: Ryba inaczej

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Ja o karpia nie musze sie marwic, bo w sklepie w ktorym pracuje sa co roku zywe karpie. Moge sobie wybrac jaki mi sie spodoba a kolezanka go zagaluszy i gotowe.Przed swietami u nas zawsze jest mnostwo rodakow, ktorzy przyjezdzaja kupic zywego karpia. Niemieckie kolezanki z pracy nie chca tej ryby ani ogladac

Odp: Ryba inaczej

Avocado
  • Avocado

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
aaa, to przepraszam jeśli linków podawać nie można, więcej tego błędu nie popełnię! za to ryba w miodzie wydaje mi się pomysłem rewelacyjnym - chyba już wiem co zrobię na weekendowy obiad

Odp: Odp: Ryba inaczej

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

no wlasnie .. wpadla tu zeby sie zareklamowac ... moze i ja podam adres swojego bloga ? co ? hah ...

A podaj, podaj chętnie sobie pooglądam a potem doczytam!

Odp: Ryba inaczej

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
no wlasnie .. wpadla tu zeby sie zareklamowac ... moze i ja podam adres swojego bloga ? co ? hah ...

Odpowiedz na/ edytuj Ryba inaczej