ryba po nelsońsku

Obserwuj wątek

Odp: ryba po nelsońsku

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niesamowite, ja również pierwszy raz spotkałam się z takim przepis, skoro mówisz, że ryba wyszła pyszna, to koniecznie muszę ten przepis wypróbować!

Odp: ryba po nelsońsku

WinoToskanii_pl
Dzięki za informację,w takim razie ja również wybieram się po składniki i postaram się w ten weekend przyrządzić taką rybkę na obiad,mam nadzieję ze wyjdzie mi równie dobra

Odp: ryba po nelsońsku

mario1108
  • mario1108

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Hej ,postanowiłem podzielić się opinią ,wszyscy żyją ,mało tego zrobiłem dwa naczynia z rybką znikło wszystko ,polecam .

Odp: ryba po nelsońsku

mario1108
  • mario1108

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Przepis łatwy ale podobno bardzo smaczny grzybki gotujemy do miękkości ,gotujemy ziemniaczki w mundurkach (nie rozgotować)studzimy kroimy w plastry, szklimy cebulkę dodajemy pocięte w paski grzyby doprawiamy ,podsmażamy rybę w mące ,wykładamy do natłuszczonego naczynia ziemniaczki rybkę cebula z grzybkami i na wierzch ziemniaczki (można kilka warstw) szklanka wywaru z grzybów można dusić do miękkości ziemniaków ,dodajemy śmietanę wymieszaną z mąką i zapiekamy 10 min .Ja dzisiaj daję kurki i zamiast wywaru dam zupę borowikową. .pozdrawiam

Odp: ryba po nelsońsku

SuperInterior_pl
Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o takim przepisie,chętnie dowiem się czegoś więcej,poznam szczegóły. Ktoś może próbował juz takiej ryby? ciekawe jak smakuje

ryba po nelsońsku

mario1108
  • mario1108

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Cześć ,odgrzebałem ten przepis z książki ,używa się w nim suszonych grzybów ,które się gotuje następnie używa wywaru z nich do duszenia ryby z ziemniakami,moje pyt.nie mam suszonych grzybów czy ktoś próbował zrobić z kurek albo pieczarek ,mam je gotować i użyć wywaru z nich czy lepiej usmażyć a zamiast wywaru z grzybów użyć nie wiem bulionu?Dziękuję z góry za pomoc.

Odpowiedz na/ edytuj ryba po nelsońsku