Ryjówka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Ryjówka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zapomniałam wcześniej o tym napisać, ale nasza lokatorka się wyprowadziła Nie wiem czy chciała, ale musiała Może już nie wróci Nie żeby mi przeszkadzała, ale jej miejsce jest na polu wśród całej niezliczonej ilości nasionek i owadów, które wręcz uwielbia

Odp: Odp: Ryjówka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0

Odp: Ryjówka

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
tez nie znoszę pająków, są obrzydliwe:-( nie lubię też kundelka sąsiadki, który zawsze strasznie szczeka i podgryza ludzi w pięty:-)

Odp: Odp: Ryjówka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
darmiona napisał(a):

nie, no jak zabić?ja bym zawołała męża a on kocha zwierzęta, więc na pewno by odpowiednio się takim zwierzątkiem zaopiekował:-) u mnie też mieszka jeż, grasują też dzikie koty a nasz pies szczeniak jeszcze nie umie ich porządnie pogonić z ogrodu:-)


Ja uwielbiam zwierzęta

Jedynym stworzeniem, którego nie znoszę jest pająk. Brrr. Zobaczę nawet takiego co jest mniejszy od główki szpili. Mąż się śmieje, że musi kupić mikroskop, żeby je łapać

Odp: Odp: Ryjówka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
pszczolkaanulka napisał(a):

fajna przygoda! pięknie się nią zaopiekowaliście . u mnie na podwórku mieszka jeż, ale to prawie niewidoczny współlokator.


I prawie cichy

Kiedyś koło północy nasłuchuję, bo coś szeleści i szeleści. Budzę męża i wysyłam go na przeszpiegi Okazało się, że za ogrodzeniem biedny jeż zaplątał się w reklamówkę jednorazówkę i nie potrafił się odplątać. Strasznie się namęczyliśmy, żeby mu ją z tych kolców i łapek zdjąć.

Odp: Ryjówka

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
nie, no jak zabić?ja bym zawołała męża a on kocha zwierzęta, więc na pewno by odpowiednio się takim zwierzątkiem zaopiekował:-) u mnie też mieszka jeż, grasują też dzikie koty a nasz pies szczeniak jeszcze nie umie ich porządnie pogonić z ogrodu:-)

Odp: Odp: Ryjówka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Nie byłabym w stanie jej zabić. Jest tak ślicznym mały stworzonkiem, że prędzej bym się poryczała niż jej krzywdę zrobiła

Odp: Ryjówka

pszczolkaanulka
fajna przygoda! pięknie się nią zaopiekowaliście . u mnie na podwórku mieszka jeż, ale to prawie niewidoczny współlokator.

Odp: Ryjówka

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
A i dodam że jestem pod wrażeniem że postanowiłaś ja złapać a nie zabić - tak jak by to zrobiła większośc z nas. niestety każdy ma w nosie że niektóre zwierzęta sa pod ochrona

Odp: Ryjówka

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
To super że ci się udało ja złapac

Odpowiedz na/ edytuj Ryjówka