Ser do sernika

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Ser do sernika

mocsłodkości
paulinna28 napisał(a):

Od zawsze na sernik kupuję ser wiejski od krowy. Jadę na targ i u znajomej pani kupuję mleko, ser i jajka. Z takiego sera sernik jest najlepszy.


Zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety u nas zwłaszcza o tej porze roku ciężko zdobyć taki ser. W zasadzie szczerze mówiąc jeszcze się nie nie spotkałam na targu. Może kiedyś uda się taki kupić. 

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Ser do sernika

paulinna28
Od zawsze na sernik kupuję ser wiejski od krowy. Jadę na targ i u znajomej pani kupuję mleko, ser i jajka. Z takiego sera sernik jest najlepszy.

Odp: Odp: Odp: Odp: Ser do sernika

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U mnie ser z wiaderka wiedzie prym. Nie piekłam jeszcze sernika z innym serem, ale kto wie Może kiedyś się przemogę i zerwę z tradycją

Odp: Odp: Odp: Ser do sernika

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja się boję sernikowych eksperymentów i do sernika używam tylko sera z wiaderka

Odp: Odp: Ser do sernika

mocsłodkości
Lubię sernik z sera mascarpone Niestety do najtańszych się nie zalicza i robię go tylko na wyjątkowe okazje. Kiedy rodzinkę najdzie ochota na sernik robię go z sera z wiaderka. 

Odp: Ser do sernika

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Jakiego sera używacie do przygotowania sernika? Do pieczenia używacie tylko tradycyjnego sera białego z wiaderka lub kostki czy może dodajecie też inne rodzaje serów?


Ja najczęściej robię sernik z sera z wiaderka, ale doskonałe serniki wychodzą też z sera mascarpone. 

Odp: Ser do sernika

biedroneczki
robaczek napisał(a):

Jakiego sera używacie do przygotowania sernika? Do pieczenia używacie tylko tradycyjnego sera białego z wiaderka lub kostki czy może dodajecie też inne rodzaje serów?


Ja do sernika używam sera białego z wiaderka. Maszynka odmówiła posłuszeństwa i nie mam czym sama mielić. Może się pewna osoba zlituje i zerknie do niej i naprawi

Ser do sernika

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jakiego sera używacie do przygotowania sernika? Do pieczenia używacie tylko tradycyjnego sera białego z wiaderka lub kostki czy może dodajecie też inne rodzaje serów?

Odpowiedz na/ edytuj Ser do sernika