skąd brać dobre ryby?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: skąd brać dobre ryby?

wiesiek21
  • wiesiek21

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
chętnie zjadłbym takie makrelki ja mam okolicy niezły rybny, ale asortyment niestety mały

Odp: Odp: skąd brać dobre ryby?

Markomarko
Jeśli chodzi o rybki to ja preferuje poranny połów makrelek. Smażenie ich na kolację doprawionych jedynie solą i pieprzem. Smak nie do pobicia !

Odp: skąd brać dobre ryby?

AmandaFl
  • AmandaFl

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja preferuje rybki z restauracji Checz Rybacka serwuje super dania sami zobaczcie, znalazłam o nich materiał;d

http://pomorska.tv/programy/kulinarne/daj-sie-rozsmakowac/odcinki/checz-4

Odp: skąd brać dobre ryby?

WinoToskanii_pl
Na miejskim targu jest to ryzykowne,ale od rybaka czemu nie,w końcu tylko wtedy mamy 100% gwarancji że ryba będzie świeża. A zamawiacie artykuły spożywcze online?

Odp: skąd brać dobre ryby?

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na moim osiedlu jest sklep, który wszyscy nazywają "rybnym". Jest tam chyba ze 20 lat i zawsze mają ładne, świeże rybki. Ciężko w Łodzi (a to Ci paradoks) znaleźć rybaka ze świeżutkimi rybami prosto z morza

Odp: skąd brać dobre ryby?

SuperInterior_pl
Mogła się lekko rozmrozić podczas transportu i dlatego wewnątrz woreczka zbierała się woda,ale nie przeszkadza to aby ją zjeść,nie wiem jak będzie ze świeżością,to też osobna sprawa.

Odp: Odp: skąd brać dobre ryby?

pokahontas22
W zeszłym tygodniu kupiłam świeżego dorsza. Kiedy wyjęłam go w domu z woreczka okazało się że w woreczku jest woda. Nie wiem co mam o tym sądzić? Czy ryba mogła być wcześniej mrożona?

Odp: skąd brać dobre ryby?

słomka
  • słomka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja kupuję w polo markecie, zawsze są świeże

Odp: skąd brać dobre ryby?

WinoToskanii_pl
Albo od miejscowego hodowcy który ma staw i zajmuje się także sprzedażą ryb,wtedy mamy niemal 100% pewności co do jej świeżości,nawet warto dopłacić a wiedzieć co kupujemy.

Odp: skąd brać dobre ryby?

grahamka
  • grahamka

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Robię zakupy na frisco, tam tez kupiłam ryby, potrzebowałam tuńczyka i łososia. Oba gatunki dotarły jak najbardziej świeże.

Odpowiedz na/ edytuj skąd brać dobre ryby?