Skittlesówka

Obserwuj wątek

Odp: Skittlesówka

WinoToskanii_pl
Co do wódki smakowej to na pewno nie może to być nic kwaśnego jak limonka czy cytryna,a bardziej w kierunku czegoś słodkiego,pomarańcz lub poziomka na pewno się nada.

Odp: Odp: Skittlesówka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pewnie wyszło bardzo dobre. A jakiej wódki smakowej dodałaś?

Odp: Skittlesówka

rudapietrucha
Korci mnie żeby to zrobić lubię wynalazki kiedyś zrobiłam "pijane misie" - po pojemnika z misiami nalałam wódki smakowej i powiem Wam - misie wypiły ją przez noc A jak urosły ...

Odp: Skittlesówka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przyznam, że rzeczywiście jest to słodki alkohol, nie można go wypić zbyt dużo, właśnie ze względu na tę słodycz. Chyba, że tylko ja tak mam

Odp: Odp: Skittlesówka

henioW
  • henioW

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dokładnie. Pomyśleć trzeba o tym, że jakościowo dobra wódka jak będzie to się zrobi z tego na pewno czy dobra nalewka czy likier czy co tam innego. Ja ostatnio robiłem na bazie % z wódek raciborskich. Jest taka wódka raciborska złota – normalnie 40% - bardzo dobra w smaku, nie pachnie spirytem. Z takiej wódki dobre rzeczy wychodzą.

Odp: Skittlesówka

WinoToskanii_pl
Użyj do niej czystej wódki plus soku cytrynowego lub Blue Caracao i Sprite lub 7up-. Wtedy moim zdaniem smakuje najlepiej

Odp: Skittlesówka

Quillon53
  • Quillon53

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Skitelsowka jest bardzo dobra, i mozna ja tez bardzo szybko zrobic Ale ze swojej storny polecam [url=http://biznes.trojmiasto.pl/Browar-Amber-najlepszym-browarem-sredniej-wielkosci-w-Polsce-n76970.html]Piwo Amber[/url]

Odp: Skittlesówka

WinaImport_pl
Kac jest po każdym alkoholu jeżeli oczywiście przesadzisz z wypitą ilością. Akurat to połączenie skittles jest bardzo słodkie w moim odczuciu w sam raz dla kobiet jako drink.

Skittlesówka

Tomek93
  • Tomek93

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Próbował z was ktoś może będzie mi smakować jeśli lubię smakowe wódki i jaki jest po tym kac

Odpowiedz na/ edytuj Skittlesówka