Sklepy internetowe - ankieta

Obserwuj wątek

Odp: Sklepy internetowe - ankieta

AnKar
  • AnKar

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Trochę sytuacja się zmieniała od ostatniego zamieszczonego posta w tym wątku. Sklepy internetowe to na chwilę obecną możliwość uniknięcia tłumów w Biedronce i w Lidu czy w innych marketach, a do tego zakupy zawsze masz przyniesione przez sympatycznego Pana Kuriera do domu, za co im tu serdecznie dziękuję i doceniam bo zazwyczaj paczuszki, które do mnie przychodzą nie są lekkie. Ponieważ lubię gotować i piec oraz zależy mi na jakości polecam z całego serca sklep JedzPij.pl - kuknijcie na ofertę. Oprócz mąki (nie wiem jak bio - bo nie korzystałam) z której piekę regularnie chlebuś to zamawiam też ryże, kasze i owoce suszone na zdrowe przekąski.

Odp: Odp: Odp: Sklepy internetowe - ankieta

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Ostatnio wolę sklepy online, czy upał czy niedziela, mogę buszować , oglądać i kupować

Odp: Odp: Sklepy internetowe - ankieta

antygen
  • antygen

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja również lubię zakupy w sieci, gdyż to wygodny sposób . Można też znaleźć korzystne oferty cenowe.

Odp: Sklepy internetowe - ankieta

All4gastro_pl
Akurat jeżeli chodzi o sklepy internetowe to osobiście jestem ich wielkim zwolennikiem , możemy znaleźć tam wszystko czego potrzebujemy i w dodatku ceny są zdecydowanie niższe.

Odp: Odp: Sklepy internetowe - ankieta

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio odkryłam kolejny świetny sklep ze zdrową żywnością - King of Juice Uwielbiam ich koktajle Superfood!

Odp: Sklepy internetowe - ankieta

Kawomaniak_pl
Jeżeli chodzi o dobre sklepy internetowe, to zapraszamy także do nas na Kawomaniak, gdzie każdy znajdzie swój ulubiony gatunek świeżej kawy

Odp: Odp: Odp: Sklepy internetowe - ankieta

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja przez internet zamawiam ubrania Formy i foremki oraz inne gadżety kuchenne

Odp: Odp: Sklepy internetowe - ankieta

mocsłodkości
Ja bardzo często robię zakupy internetowe. Kupuję drobne gadżety jak i większe sprzęty. Kupuję też nieosiągalne u nas dodatki do deserów. 

Odp: Sklepy internetowe - ankieta

KaapVino_pl
Ja podobnie jak Przedmówcy, także dosyć często robię zakupy w sklepach internetowych, zarówno jeżeli chodzi o akcesoria do kuchni, żywność jak i sprzęt agd, wystarczy tylko mieć swój dobry i sprawdzony adres na którym się nie zawiedziemy.

Odp: Sklepy internetowe - ankieta

ciasteczka
W sklepach internetowych najczęściej szukam małych i dużych gadżetów kuchennych oraz różnych datków. Kupuję też różne przyprawy oraz dekoracje cukiernicze, których potem używam do dekorowania babeczek lub ciast.

Odpowiedz na/ edytuj Sklepy internetowe - ankieta