Sklepy internetowe - ankieta

Obserwuj wątek

Odp: Sklepy internetowe - ankieta

ciasteczka
W sklepach internetowych najczęściej szukam małych i dużych gadżetów kuchennych oraz różnych datków. Kupuję też różne przyprawy oraz dekoracje cukiernicze, których potem używam do dekorowania babeczek lub ciast.

Monica_Tess
Jeżeli szukacie sklepu internetowego z meblami, dzięki którym wyposażycie całe mieszkanie to zajrzyjcie tutaj: Mirat.eu
Polecam bo sama robiłam tam zakupy i nie dość, że obsługa była bardzo pomocna to jeszcze realizacja bardzo szybka.

WinoToskanii_pl
Co do sklepów internetowych,to moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne,nie dość że wiele rzeczy możemy kupić taniej,to zawsze mamy do dyspozycji miła obsługę i szeroki asortyment. Jeżeli będziecie szukać oryginalnych włoskich win,to zapraszam także do nas

Angela145
  • Angela145

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
polecam zobaczyć na https://sknerus.pl/ wiele sprzętu kuchennego w niskich cenach.

marynio
  • marynio

Widzę, że przede wszystkim w sklepach internetowych szukacie jedzenia. Ciekawe co będzie jak przyjdzie czas na remont np wymiana grzejnika w łazience? Mnie to niedawno spotkało, ale z pomocą przyszła mi stronka [url]http://iterma.pl/dexter-pro/1/91/[/url]
Ja dostałem grzejnik gotowy do montażu. Może i Wam się przyda ta stronka.

Monika Kucharek
A ja lubie ten sklep https://www.ranohome.pl/
I dzisiaj uruchomili jeszcze fajna przegladarke idealną dla mnie

SuperInterior_pl
Jeżeli mowa o dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych z akcesoriami do wyposażenia kuchni,to warto odwiedzić również naszą stronę,w razie pytań zawsze służymy swoją radą i pomocą na forum.

nikaosia
  • nikaosia

zozolek napisał(a):

1. Jakich produktów o tematyce kulinarnej najczęściej szukasz w sklepach internetowych?

- małych/dużych gadżetów kuchennych
- egzotycznych produktów/dodatków
- porcelanę/zastawę
- dekorację stołu
- sprzętu AGD

2. Jakie produkty o tematyce kulinarnej byłabyś/byłbyś skłonna/skłonny kupić przez sklep internetowy?

- gadżety (wagi, termometry, foremki, spieniacze itd.)
- sprzęt AGD (tostery, ekspresy do kawy, grille elektryczne, miksery, roboty itd.)

- inne - np: olej kokosowy, herbatę, kiełki do wysadzenia,

Odp: Odp: Sklepy internetowe - ankieta

benji
  • benji

Ja zamawiam często w sklepach internetowych z greckimi, tureckimi czy wloskimi produktami. Jestem bardzo zadowolony.

dyniowata
  • dyniowata

Co to jest ten lokalnyrolnik.pl? Jak zamawiasz żywność? Świeżą też? Przysyłają Ci to pocztą?

Odpowiedz na/ edytuj Sklepy internetowe - ankieta