Słodycze

Obserwuj wątek

Odp: Słodycze

BASIA452
  • BASIA452

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W moim domu karmię dzieci wyłącznie zdrowymi słodyczami, owocami, na kanapki sprawdzony [url=https://basiabasia.pl/orzechy/] krem orzechowy [/url]. Jednak zdrowie zawsze na 1 miejscu.

Odp: Słodycze

AnKar
  • AnKar

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przy pierwszym dziecku słodyczy nie dawałam do 2 -go roku życia...aż poszłam do pediatry i za dobre zachowanie, pani doktor, bez uzgodnienia ze mną dała mojej córce lizaka. Ja nie wiem jak to dzieci wyczuwają, ale Młodej udało się ściągnąć papierek i od razu wpakował go do buzi...i tak to się zaczęło. Mieliśmy jeden dzień na słodycze (tzw. sobota słodyczowa) jak zobaczyłam jakie spustoszenie i jak szybko cukier uzależnił moją Niunię. Teraz jest już dużą świadomą dziewczynką i walczy na własna rękę z wszechobecnym cukrem wiedząc, że problem jest ogólnoświatowy i dotyczy wszystkich . Reszta naszej rodzinki często się do niej dołącza Czasami ta walka jest wygrana...czasami...niestety...
A tak apropos małych dzieci, to jeżeli już domowe wypieki nie wystarczają, owoce to za mało, a owoce suszone jako słodka przekąska też jest już passe, i mamy kupić dziecku jakiegoś gotowca ze sklepu, to lepiej kupić coś co zawiera zamienniki białego cukru i ma prosty skład. Ja młodszemu naszemu synkowi kupuję słodyczę tutaj https://jedzpij.pl/slodycze i mam zawsze jakiegoś zdrowego lizaka w torebce podczas wyprawy np. do marketu polecam i pozdrawiam

Odp: Słodycze

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Kiedyś nie zdawałam sobie sprawy, że słodycze przyciągają aż tak bardzo. Dałam mojemu 8-miesięcznemu synkowi do spróbowania odrobinkę domowego ciasta. Potem nad morzem dostał kawałeczek jagodzianki. Teraz jak widzi ciasto to pędzi i wyrywa z rąk. Na pewno w przyszłości dobrze się zastanowię, zanim dam mu do spróbowania czekoladę czy cukierka.

Odp: Odp: Słodycze

mocsłodkości
cherry napisał(a):

To ja się może wypowiem jako mama trzylatki W domu słodyczy praktycznie nie dostaje (od wielkiego święta), za to w przedszkolu non stop interweniuję, bo codziennie dzieci są częstowane lizakami, żelkami... koszmar.


To tak jak w szkole u moich dzieciaków. Dzień w dzień dzieciaki zajadają się górami słodyczy. Moje dzieci jedzące owoce wywołują popłoch

Odp: Słodycze

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
To ja się może wypowiem jako mama trzylatki W domu słodyczy praktycznie nie dostaje (od wielkiego święta), za to w przedszkolu non stop interweniuję, bo codziennie dzieci są częstowane lizakami, żelkami... koszmar.

Odp: Słodycze

DwojkiMama
u nas były luzy i dziecko musiałam odchudzać, skłonności do tycia
wszystko zalezy indywidualnie

Słodycze

mocsłodkości
Jak często dajecie swoim pociechom coś słodkiego? Ograniczacie mi słodkości do minimum czy od czasu do czasu pozwalacie im zaszaleć?

Odpowiedz na/ edytuj Słodycze