Słodycze-co lubicie?

Obserwuj wątek

Odp: Słodycze-co lubicie?

Paula28
  • Paula28

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja KOCHAM czekolady.

Odp: Odp: Słodycze-co lubicie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Kupione nie smakują mi, bo czuję jakąś sztuczność. Wyjątkiem jest makowiec z zaprzyjaźnionej cukierni.



Pewnie przez proch jaki teraz daj do wszystkiego co tylko sie da

Odp: Słodycze-co lubicie?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Aktualnie nie mam ochoty na słodycze, ale to minie Lubię domowe wypieki tj. ciasta, ciasteczka, desery. Kupione nie smakują mi, bo czuję jakąś sztuczność. Wyjątkiem jest makowiec z zaprzyjaźnionej cukierni.

Odp: Słodycze-co lubicie?

kurka79
  • kurka79

  • Posty: 14
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 0
Ja staram się unikać słodyczy ze względu na skłonności do tycia ale jak już ulegnę pokusie to sięgam po czekoladę z orzechami laskowymi.
A na co dzień lubię śliwki suszone-są słodkie,dobrze wpływają na przemianę materii i nie mają tyle kalorii co czekolada.

Odp: Słodycze-co lubicie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Malo jadam slodyczy chociaz moj maz jest cukiernikiem i to moze dlatego Lubie za to czekoladowe mleczka z tubki

Odp: Słodycze-co lubicie?

milena100
  • milena100

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam czekolady - i to te, co nawet obok prawdziwych czekolad nie leżały - czyli mleczne nadziewane albo białe...

Odp: Słodycze-co lubicie?

shall
  • shall

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja propaguję wypieki z fasoli i serniki na zimno Nie lubię za bardzo tradycyjnych wypieków, a takie lekkie - już dużo lepsze są dla mnie

Odp: Słodycze-co lubicie?

Pati83
  • Pati83

  • Posty: 53
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czekolada pod każdą postacią!

Odp: Słodycze-co lubicie?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Czekolada.... Mmm... ale mleczna, ewentualnie z orzechami. No i z kremów - tylko i wyłącznie Nutella. Choć jest taka niemiecka czekolada kawowa w Lidlu której się nie oprę. No i czekolada w wersji pitnej - najlepiej gęęęstaa, ale, ale - nie budyniowa!

Z ciast, to serniki górą! Ach i torty też. No dobra, w sumie to żadnemu się mniej lub bardziej nie oprę. Ale rodzynki - blee - zazwyczaj omijam.

No i naturalne słodycze - tutaj królują maliny i poziomki. Ale to muszę jeszcze poczekać na sezon by mieć takie pyszne, rwane z ogródka...

Orzechy.... to też jako słodycz liczyć

I wszelkie obiady na słodko, których zwykle tylko i wyłącznie (niestety!) ja jestem wśród najbliższych fanką... A więc pierogi na słodko, knedle, naleśniki, ryż z jabłkami, na słodko makaron z białym serem, itd. ...

Odp: Odp: Odp: Odp: Słodycze-co lubicie?

kuchareczka1
Ogólnie to lubię wszystkie słodycze,najbardziej te co zawieraja kokos.No i oczywiście ciasta pieczone domowe

Odpowiedz na/ edytuj Słodycze-co lubicie?