Słodycze-co lubicie?

Obserwuj wątek

Odp: Słodycze-co lubicie?

Wezyra
  • Wezyra

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lody i ciasto drożdżowe.
A i nie pogardze zadnymi tortami stąd uwielbiam wesela

Odp: Słodycze-co lubicie?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
oj tam,zaraz dziwna,lekko zakręcona z kleksem masy śmietanowej z tortu i zaklejona pierożkami z owocami które ja też kocham namiętnie

Odp: Słodycze-co lubicie?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
jak pisałam w innym wątku ze słodyczy tylko śledzie
ale tak naprawdę kiedy mam ochotę na coś słodkiego to nic u mnie w domu nie ma a ja wtedy zjadłabym kawałek karpatki albo jakiś kawałek tortu śmietankowego z owocami a najczęściej jak mam "pypcia" to zjadam batona i już starcza to na jakiś miesiąc muszę mieć dzień żeby jeść na słodko nawet pierogi z serem lub z owocami. tak czytam co ja pisze i ja chyba jakaś dziwna jestem

Odp: Słodycze-co lubicie?

na samo wspomnienie jest mi przykro, że juz tego nie ma

Odp: Odp: Słodycze-co lubicie?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
nathaliye napisał(a):

co do kremów w słoiczkach była niepoprawną fanką Kremu Snickers, którego niestety już nie ma podobnie jak chyba zniknął Krem Milki (taki czarno biały). Były przepyszne i przesłodkie

Snickers połączenie słonych orzeszków i czekolady

Odp: Słodycze-co lubicie?

co do kremów w słoiczkach była niepoprawną fanką Kremu Snickers, którego niestety już nie ma podobnie jak chyba zniknął Krem Milki (taki czarno biały). Były przepyszne i przesłodkie

Odp: Odp: Słodycze-co lubicie?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
kasiunia.1981 napisał(a):

Ja kocham wszystko co słodkie.Najbardziej czekoladę i wszystko co z nią związane,później lody,no i cała reszta.Bardzo lubię domowe wypieki ale niestety sama zbyt często nie piekę ponieważ w mojej rodzinie tylko ja jestem taka łakoma na słodycze a dzieciaki i mąż wolą mięsko a coś słodkiego tylko od czasu do czasu


Kasiunia, przypomniałaś mi o czekoladzie - dziwnie dawno nie jadłam. W moim przypadku to naprawdę niecodzienne zachowanie

a tak poza tym uwielbiam kremy typu nutella i inne w słoiczkach - tylko tu mam ten problem, że bardziej opłaca się kupić większy słoik, co nie oznacza jednak, że zachomikuję. Zwykle zjadam w 1 wieczór, a potem to mnie zjadają... wyrzuty sumienia.

Odp: Słodycze-co lubicie?

kasiunia.1981
Ja kocham wszystko co słodkie.Najbardziej czekoladę i wszystko co z nią związane,później lody,no i cała reszta.Bardzo lubię domowe wypieki ale niestety sama zbyt często nie piekę ponieważ w mojej rodzinie tylko ja jestem taka łakoma na słodycze a dzieciaki i mąż wolą mięsko a coś słodkiego tylko od czasu do czasu

Odp: Słodycze-co lubicie?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
powinnam ograniczać BARDZO
kocham wszelkie miksy z owocami np:ciasta,galaretki,musy,sorbety i KOCHAM LODY

Odp: Słodycze-co lubicie?

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie.Ja bardzo lubię domowe wypieki. Sporadycznie kupuję ciastka czy inne smakołyki.Lubie rogaliki, ciastka oczywiście ciasta z kremem ale własny wypiek.Pozdrawiam basia4ab

Odpowiedz na/ edytuj Słodycze-co lubicie?