Sosy do frytek

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Sosy do frytek

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
gotujMY

dostawcy napisał(a):

Negocjuje dwa miejsca więc jeszcze nic pewnego. Na pewno Gdańsk. Wiesz może gdzie dają takie frytki w 3 mieście? Nie znam terminologii z gotuj.pl ale jako Mistrz pewnie nieźle gotujesz. Nie chciała byś wziąć mojego zlecenia?

Odp: Odp: Sosy do frytek

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Ja mieszkam w Gdyni i nic nie wiem o takich frytkach u mnie w mieście. To zależy, jakie te sosy chciałbyś wprowadzić. Napisz może do mnie na pw

Odp: Sosy do frytek

dostawcy
  • dostawcy

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Negocjuje dwa miejsca więc jeszcze nic pewnego. Na pewno Gdańsk. Wiesz może gdzie dają takie frytki w 3 mieście? Nie znam terminologii z gotuj.pl ale jako Mistrz pewnie nieźle gotujesz. Nie chciała byś wziąć mojego zlecenia?

Odp: Sosy do frytek

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
a gdzie dokładnie ma być ta budka?

Odp: Sosy do frytek

dostawcy
  • dostawcy

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No kołczy to trafiłeś w "okienko" to mój pierwowzór, ale nie wiem jak te sosy.
Takich frytek to jest pełno w wawie, a reszta kraju? W 3miescie szukałem i nie znalazłem chce być pierwszy.

Zatem znacie kogoś chętnego do zarobienia paru groszy za u mieszanie sosów?

Odp: Sosy do frytek

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
akurat w trójmieście mało takich punktów, więc może to być dobry pomysł:-)

Odp: Sosy do frytek

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Nie wiem czy to najlepszy pomysł z tymi frytkami, wszędzie je widzę, rynek się chyba powoli nasyca, tak jak sushi i burgerami. Chyba, że będą super dobre Ciekawe pomysły na sosy ma okienko w Warszawie.

Sosy do frytek

dostawcy
  • dostawcy

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witajcie,

Otwieram knajpkę gdzie chcę serwować najlepsze frytki belgijskie. Ich nie odłącznym elementem są sosy. No i mógłbym je sprowadzać z Belgii ale wolę świeże robione na miejscu. I tu zwracam się do Was. Szukam osoby (najlepiej z okolic trójmiasta, ale nie koniecznie), która mi takie sosy u miesza, znajdzie idealne przepisy itd. Szczegóły już na mailu. Jest to oczywiście zapytanie komercyjne. Zapraszam do komentowania i zadawania pytań.

Odpowiedz na/ edytuj Sosy do frytek