Sposób na nudę

Obserwuj wątek

Odp: Sposób na nudę

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Coś ostatnio pogoda nie dopisuje. Jakie macie sposoby na "zabicie" czasu dla dzieci. Mi po dwóch dniach pomysły się skończyły. Malowanie farbami było, rysowanie i szkicowanie było, lepienie z masy solnej było, wspólne czytanie bajek było. Pada i pada, a do tego strasznie zimno się zrobiło. Dzieciaki po tych ciepłych dniach nie wiedzą co z sobą zrobić. Jakieś pomysły?


Proponuję wspólne pieczenie ciasteczek, a po ostygnięciu dekorowanie ich

Odp: Sposób na nudę

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Coś ostatnio pogoda nie dopisuje. Jakie macie sposoby na "zabicie" czasu dla dzieci. Mi po dwóch dniach pomysły się skończyły. Malowanie farbami było, rysowanie i szkicowanie było, lepienie z masy solnej było, wspólne czytanie bajek było. Pada i pada, a do tego strasznie zimno się zrobiło. Dzieciaki po tych ciepłych dniach nie wiedzą co z sobą zrobić. Jakieś pomysły?


A może zróbcie własną grę planszową, napiszcie krótkie historyjki. Fajne jest też domino i puzzle

Sposób na nudę

ciasteczka
Coś ostatnio pogoda nie dopisuje. Jakie macie sposoby na "zabicie" czasu dla dzieci. Mi po dwóch dniach pomysły się skończyły. Malowanie farbami było, rysowanie i szkicowanie było, lepienie z masy solnej było, wspólne czytanie bajek było. Pada i pada, a do tego strasznie zimno się zrobiło. Dzieciaki po tych ciepłych dniach nie wiedzą co z sobą zrobić. Jakieś pomysły?

Odpowiedz na/ edytuj Sposób na nudę