Sprawdzone przepisy dla dzieci

Obserwuj wątek

Odp: Sprawdzone przepisy dla dzieci

kulinarneabc.pl
Witaj, na moim blogu kulinarnym https://kulinarneabc.pl jest trochę przepisów pasujących dla dzieci, lekkich, ciekawych kolorowych, dań. Sporo jarskich z dużą ilością warzyw smacznych potraw i ciekawych zdrowych przekąsek. I prostych oraz szybkich w przygotowaniu.

Odp: Sprawdzone przepisy dla dzieci

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Możesz swojemu dziecku przygotować na przykład na śniadanie olet z szynką i warzywami. Jest naprawdę smaczny, a Twoje dziecko na pewno się skusi Poza tym na gotujmy.pl znajdują się także fajne pomysły na drugie śniadanie, radzę zobaczyć!

Odp: Sprawdzone przepisy dla dzieci

Renn
  • Renn

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czasem nawet w pomidorowej zamiast makaronu można dodać ryż. Zauważyłam, że dzieciakom dużo łatwiej wtedy się je takie potrawy gdzie chociaż jeden ze składników jest nielubiany. Więc jednocześnie mamy kompromis i zdrową żywność, w takich kwestiach warto jest eksperymentować z przepisami.

Odp: Sprawdzone przepisy dla dzieci

daminka
  • daminka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Rzeczywiście fajna ta stronka z przepisami, dania są proste i myślę, że mogą podpasować niejednemu maluchowi, z marchewką i ryżem też jest sporo. Będę próbować

Odp: Sprawdzone przepisy dla dzieci

jasminowa92
Mam dwójkę dzieciaków 3 latka i 5 lat.
Właśnie zastanawiałam się co oprócz pomidorówki i ziemniaczanej mogłabym zrobić.
Również chciałabym, żeby w posiłkach znalazła się marchewka albo ryż.

Odp: Sprawdzone przepisy dla dzieci

hinko
  • hinko

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie podałaś wieku dziecka, więc nie wiem dokładnie o jakie potrawy chodzi. Generalnie zobacz sobie tutaj , bo to stronka o zdrowej żywności i jest dużo przepisów dla maluchów http://przepisy.ancymonki.pl/

Odp: Sprawdzone przepisy dla dzieci

Niemamnicka
Nie wiem, może jakieś pyszne, pożywne zupy? Wiem nie każde dziecko lubi, ale jak się odpowiednio je przyrządzi i poda może smakować niejednemu niejadkowi

Sprawdzone przepisy dla dzieci

jasminowa92
Witajcie, jestem nową użytkowniczką jak również młodą mamą i szukam różnorodnych i sprawdzonych przepisów z daniami, potrawami dla małych dzieci. Znacie coś łatwego i w miare szybkiego do zrobienia? Oczywiście dobrze by było, gdyby były również warzywa w przepisie.

Odpowiedz na/ edytuj Sprawdzone przepisy dla dzieci