Sprzedam...przetwory

Obserwuj wątek

Odp: Sprzedam...przetwory

margarytka
Droższe dżemy też są,nie płacisz za zawartość słoika tylko za „producenta” taka jest prawda.Większość dżemów jest na jedno kopyto.Wiadomo że zdrowa żywność ta EKO i BIO są dość drogie.

Odp: Sprzedam...przetwory

gosiapiotrek23
ale co domowe to nie kupne niektórzy tak myślą w tym ja

Odp: Odp: Sprzedam...przetwory

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Czyli mówisz, żeby zastosować metodę koszt plus
Właśnie się obawiam, że jak pododaję to mi wyjdzie mało rozsądnie. Np. za taki jabłkowy to co najmniej 5 zł, a to jest już sporo jak widziałam dżem w sklepie za 2 zł...

Odp: Sprzedam...przetwory

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Zależy czego. Wiadomo, że konfitura z róży będzie droższa od kwaszonych ogórków. Musisz zrobić zsumowanie kosztów. Cenę owoców, cukru, dodatków, słoików, energii elektrycznej do produkcji podzielić przez ilość wyprodukowanych porcji. Wtedy otrzymasz koszty. Do nich musisz dodać swój oczekiwany zysk, no i zastanowić się nad kosztami dostawy. Wiadomo, że takie przetwory będą droższe od tych z linii produkcyjnej. Sprawdź też ceny podobnych ekologicznych produktów w sklepach ze zdrową żywnością.

Odp: Sprzedam...przetwory

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Jak uważacie, jaka jest rozsądna cena za słoiczek taki nie duży, jakieś 250 ml?

Odp: Odp: Sprzedam...przetwory

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Ja jestem z Łodzi. Dostałam kilka odpowiedzi na forum od osób,które byłyby zainteresowane jeśli cena była by rozsądna. I tu właśnie pytanie, co to oznacza
Wstępnie też znalazłam dostawców.

Odp: Sprzedam...przetwory

gosiapiotrek23
zareklamuj się na fb na przykład. Ja próbowałam tak z ciastami ale mi nie wyszło. Dużo też zalezy gdzie mieszkasz. Ja mieszkam na wiejskich terenach a miasta obok mnie nie należa do bogatych wiec taki interes na 100% by u mnie nie przeszedł ale jak mieszkasz gdzie jest takie zapotrzebowanie to napewno w jakimś stopniu by wyszło.

Odp: Odp: Sprzedam...przetwory

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Tylko skąd takich odbiorców wytrzasnąć to mój największy problem.

Odp: Odp: Sprzedam...przetwory

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
No tak że też nie jestem rolnikiem. A limit to 5 tys. Już to sprawdzałam.

Odp: Sprzedam...przetwory

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Nie ma, ale jest rolnikiem i sprzedaje tylko produkty z własnej uprawy. W innym wypadku chyba trzeba mieć. No i są jakieś limity zarobku. Najlepiej mieć stałych, znajomych odbiorców, którzy takich przetworów nie robią i wtedy zawsze bezpieczniej

Odpowiedz na/ edytuj Sprzedam...przetwory