"Stary" banan

Obserwuj wątek

Odp: "Stary" banan

Emi Lka
  • Emi Lka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
https://pigulagotuje.blogspot.com/ zapraszam na mojego bloga kulinarnego

Odp: Odp: Odp: "Stary" banan

biedroneczki
robaczek napisał(a):

B.Sadowska80 napisał(a):

Uwielbiam ciasteczka bananowe! Mam świetny przepis na kruche ciacha z kawałkami czekolady. Bardzo często je piekłam, bo smakowały wszystkim w domku, jednak pewnego dnia poczułam, że potrzebuję odmiany i dodałam banany. Id tamtej poru uwielbiam to połączenie! Wypróbowałyście już? Macie jakieś ciekawe przepisy?


A możesz się podzielić przepisem na te ciasteczka bananowe?


Też się dołączam do prośby o przepis. Ciasteczek z dodatkiem bananów nie jadłam. Z chęcią bym je zrobiła

Odp: Odp: "Stary" banan

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
B.Sadowska80 napisał(a):

Uwielbiam ciasteczka bananowe! Mam świetny przepis na kruche ciacha z kawałkami czekolady. Bardzo często je piekłam, bo smakowały wszystkim w domku, jednak pewnego dnia poczułam, że potrzebuję odmiany i dodałam banany. Id tamtej poru uwielbiam to połączenie! Wypróbowałyście już? Macie jakieś ciekawe przepisy?


A możesz się podzielić przepisem na te ciasteczka bananowe?

Odp: "Stary" banan

B.Sadowska80
Uwielbiam ciasteczka bananowe! Mam świetny przepis na kruche ciacha z kawałkami czekolady. Bardzo często je piekłam, bo smakowały wszystkim w domku, jednak pewnego dnia poczułam, że potrzebuję odmiany i dodałam banany. Id tamtej poru uwielbiam to połączenie! Wypróbowałyście już? Macie jakieś ciekawe przepisy?

Odp: "Stary" banan

biedroneczki
Ja zawsze robię racuszki. Niestety ciasto bananowe mi nie wychodzi. Zawsze mam zakalec.

Odp: Odp: "Stary" banan

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Mam w domu kilka "starych" bananów. Pisząc stare mam na myśli takie w czarne ciapki. Co można z nich zrobić?


Pewnie już po czasie, ale możesz zrobić placuszki lub racuszki. Doskonałe jest też ciasto bananowe.


Zrobiłam placuszki z bananami. Masz przepis na ciasto bananowe? Chętnie wypróbuję przy najbliższej okazji

Odp: "Stary" banan

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Mam w domu kilka "starych" bananów. Pisząc stare mam na myśli takie w czarne ciapki. Co można z nich zrobić?


Pewnie już po czasie, ale możesz zrobić placuszki lub racuszki. Doskonałe jest też ciasto bananowe.

"Stary" banan

mocsłodkości
Mam w domu kilka "starych" bananów. Pisząc stare mam na myśli takie w czarne ciapki. Co można z nich zrobić?

Odpowiedz na/ edytuj "Stary" banan