Sushi w Warszawie

Obserwuj wątek

Odp: Sushi w Warszawie

beata-a
  • beata-a

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jadłam w kilku restauracjach sushi, jednak jeżeli chodzi o restaurację z Warszawie na najbardziej zasmakowało mi w Sensi Sushi. Wszystkie składniki zawsze są świeże i dobrze przyrządzone, ryż nie rozgotowany. Dodatkowym plusem jest niska cena zestawów

Odp: Odp: Sushi w Warszawie

kaczor
  • kaczor

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam Tensushi

Odp: Sushi w Warszawie

Mi zawsze sushi smakowało w Besuto - mają tam bardzo ładnie przyrządzone potrawy z samych świeżych składników.
Bywałam w wielu restauracjach ale tam smakuje mi zdecydowanie najbardziej.
W poniedziałki i wtorki mają dodatkowe menu bug cuisine z daniami z... owadów
W zeszłym tygodniu spróbowałam szarańczy w tempurze i muszę przyznać, że smakowały trochę jak kurczak jednak mają swoją oryginalna nutę smakową .. Trzeba to po prostu spróbować

Odp: Sushi w Warszawie

Bartoszz
  • Bartoszz

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo smaczne sushi jest w World Sushi. Kiedyś lokal był na ul. Popularnej, teraz przenieśli się na Belgradzką. Świeże ryby, idealnie przyrządzony ryż, no i porcję są spore, a to bardzo ważne jak ktoś jest miłośnikiem kuchni japońskiej Można u nich zamówić również w dostawie i kosztować te pyszności w domowym zaciszu

Odp: Sushi w Warszawie

majeczkowa
i sama też robię wychodzi smaczne ale wiadomo w suszarni to co innego

Odp: Odp: Sushi w Warszawie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
niestety, tańsze sushi często z prawdziwym sushi nie ma wiele wspólnego... Izumi, Inaba - te miejsca polecam

Odp: Sushi w Warszawie

majeczkowa
Ja bardzo lubię OHH sushi na wileńskim, nie jest jeszcze strasznie drogo a smacznie

Odp: Sushi w Warszawie

patima
  • patima

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
jak sushi to tylko do domku z sushi box na mokotowie. Często korzystam z Pizzaportal

Odp: Sushi w Warszawie

Tonko
  • Tonko

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sushi to wyjątkowy specjał. Niby prosty, niby mały ale bardzo łatwo go zepsuć. Najgorzej gdy na taki "niewypał" trafia dopiero potencjalny fan sushi. Wtedy trudno takiego przekonać do ponownego spróbowania. Dlatego ważne jest wybieranie sprawdzonych miejsc. Ja zazwyczaj kieruję się opiniami i wybieram miejsca z największą ilością pozytywnych. Z moich sprawdzonych barów sushi mogę wymienić Ryżowe Pole, o którym chyba jeszcze nikt nie napisał.

Odp: Sushi w Warszawie

golgot
  • golgot

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
tu macie opinie
http://eopinie.pl/restauracje/sushi/warszawa

Odpowiedz na/ edytuj Sushi w Warszawie