Sushi w Warszawie

Obserwuj wątek

Odp: Sushi w Warszawie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kochani, odświeżam wątek. Czy ktoś z Was był w Sushi Tobiko? To jest przy Obrzeżnej 1, niedaleko Galerii Mokotów.

Odp: Sushi w Warszawie

co do taniego sushi to polecam taką restaurację w Złotych Tarasach na ostatnim pietrze, od strony Multikina. Można kupić 4 kawałki za 9 złotych. Nie jestem specjalistką jeśli chodzi o sushi więc nie wiem czy jest złe czy dobre ale na początek swojej przygody z japońskim jedzeniem polecam

Odp: Sushi w Warszawie

allediana
  • allediana

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moi drodzy,
ja zakupiłam kartę rabatową- OstraKarta.pl
są tam np. na razie 4 restauracje sushi gdzie przy zamówieniu jednego zestawu drugi macie za 1 zł.
byłam na razie w 3-ch- momo sushi, Inaba, Nihion sushi Polecam
generalnie jest tam dużo restauracji gdzie to funkcjonuje
ta karta działa również na sport usługi i rozrywkę
poczytajcie sobie, ja jestem bardzo zadowolona.
http://ostrakarta.pl/

Odp: Sushi w Warszawie

jarilitmanen
[url=http://www.restauracjapapu.pl/]restauracje warszawa[/url]

Odp: Sushi w Warszawie

kober
  • kober

  • Posty: 12
  • Przepisy: 325
  • Artykuły: 0
a o co chodzi z ta zarowką?

Odp: Sushi w Warszawie

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Byłam w Izumi sushi i niestety mnie nie przekonało Kioto póki co najlepsze. Może nie ma tam pływających łódeczek z sushi, ale miejsce warte polecenia. Zamawiałam kiedyś w Soto sushi i... niestety odradzam. Przywiezione sushi nie było zgodne z zamówieniem (brakowało im jakiegoś składnika, to wrzucili inny), wszystko dosłownie wrzucone do pudełka, przygotowane bardzo chaotycznie i nieapetycznie.

Odp: Sushi w Warszawie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
ja jeśli się wybieram na sushi to przy Placu Zbawiciela - Izumi Sushi. Cenowo nie jest może najtaniej, ale tanie sushi nie równa się smaczne sushi. Tamto mogę za to szczerze polecić.

Wystrój też całkiem w porządku. Teraz z tego co wiem gugo sushi się rozwija, mają jakiś nowy punkt w Warszawie (poza Wilanowem), na pewno jest czysto, klimatycznie (wiem bo znam tamtejszych kucharzy i kelnerów)

Odp: Sushi w Warszawie

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Odgrzebuję wątek, bo wydaje mi się ciekawy! Ostatnio w Warszawie sushi jest bardzo modne, a sushi bary rosną jak grzyby po deszczu. Macie jakieś doświadczenia? Gdzie warto iść, a co lepiej omijać?
Ja mogę polecić Kioto sushi na Mokotowie (ulica Różana). Mały, cichy, klimatyczny lokalik, sushi naprawdę dobre (najlepsze jakie do tej pory jadłam w Warszawie) i przede wszystkim: stosunkowo niedrogie - jak na sushi.

Odp: Sushi w Warszawie

kriss
  • kriss

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja znam tylko Sakana Sushi Bar, i to też wirtualnie. Widziałem ich w środku pod tym linkiem http://www.domoklik.pl/kalejdoskop/vtour/vt/769 i stwierdzam, że te bary wygladem w srodku chyba niczym sie nie roznia.

Odp: Sushi w Warszawie

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0

Nie lubie i nie jadam.

Odpowiedz na/ edytuj Sushi w Warszawie