Sushi w Warszawie - opinie

Obserwuj wątek

Sushi w Warszawie - opinie

cookinglover
Skoro można tutaj coś polecić i wyrazić swoją opinię to będę pierwszy i zacznę od swoich doświadczeń. Bardzo chętnie podzielę się swoimi wrażeniami po skonsumowaniu sushi z Sushiberry. Ponieważ nie należę do osób, które często bywają w restauracjach, za to często zamawiają z dowozem do domu lub pracy, to w taki oto sposób skusiłem się na sushi Z zamówienia byłem bardzo zadowolony (kocham kuchnię azjatycką); dotarło do mnie w niecałą godzinkę, co w godzinach szczytu uważam za całkiem dobry czas. Otrzymałem produkt ładnie i szczelnie zapakowany, nienaruszony podczas jazdy W środku znajdował się zamówiony przeze mnie zestaw "czarno-biały", jak się okazało naprawdę spory i musiałem go jeść na dwa razy Cenowo jak na taki kaliber wychodził całkiem przyjemnie, bo w moim mniemaniu 70 zł za taką porcję to bajka. Składniki - czuć było, że świeże, że przygotowane niedawno, ryż w dobrym stanie (nienawidzę, kiedy jest zbyt lepki i kleisty, a to się niestety zdarza). Ogólnie całość na plus. Czy ktoś z Was już tam był stacjonarnie? Bo właśnie zastanawiam się czy dla odmiany nie podskoczyć do nich zamiast znów zamawiać.

Odpowiedz na/ edytuj Sushi w Warszawie - opinie