Sushi w Warszawie - opinie

Obserwuj wątek

Odp: Sushi w Warszawie - opinie

OlafT5
  • OlafT5

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam sushi nie tylko za smak, ale za samą kulturę i jej wpływ na inne dziedziny życia. Jeśli jesteście ciekawi, jak sushi stało się źródłem inspiracji dla innych kuchni na całym świecie, przeczytajcie [url=https://sushi-katowice.pl/jak-sushi-stalo-sie-zrodlem-inspiracji-dla-innych-kuchni-na-calym-swiecie/]ten artykuł[/url], gdzie opisano jego historię, a także nowoczesne interpretacje. Smacznego

Odp: Sushi w Warszawie - opinie

OlafT5
  • OlafT5

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam sushi nie tylko za smak, ale za samą kulturę i jej wpływ na inne dziedziny życia. Jeśli jesteście ciekawi, jak sushi stało się źródłem inspiracji dla innych kuchni na całym świecie, przeczytajcie [url=https://sushi-katowice.pl/jak-sushi-stalo-sie-zrodlem-inspiracji-dla-innych-kuchni-na-calym-swiecie/]ten artykuł[/url], gdzie opisano jego historię, a także nowoczesne interpretacje. Smacznego

Odp: Sushi w Warszawie - opinie

Zytek
  • Zytek

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja akurat lubię sushi, jem dość często. I polecam Neko Sushi, jeśli ktoś zagląda jeszcze do tego wątku Ceny są przeróżne, w zależności od zestawu, bo rozmiary są bardzo różnej wielkości no i z różnymi składnikami. Sushi jest o tyle super, że łączy ciekawe smaki i jest lekkie, zdrowe, że świeżych składników.

Odp: Sushi w Warszawie - opinie

KaapVino_pl
Ja generalnie rzecz biorąc mam mieszane uczucia co do sushi i nie gustuję w tego typu potrawach, akurat nie trafia to do mnie, niezależnie od miejsca, miasta czy sposobie przyrządzenia. A możesz napisać jak kształtują się ceny sushi akurat w tym miejscu które opisujesz?

Odp: Sushi w Warszawie - opinie

niwka
  • niwka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
podzielam odczucia w sushiberry bylam juz nie raz i po kazdej wizycie czulam pelna satysfakcje. po pierwsze poziom obslugi byl wlasciwy (tak niewiele wystarczy, by komus umilic dzien, wystarczyl po prostu zwykly usmiech kelnerki i jej uprzejmosc). po drugie i najwazniejsze - sushi bylo swieze, a do tego przywiazuje ogromna uwage i szczegolnie sie czepiam jesli jest cos nie tak; w tej kwestii jestem drobiazgowa, ale na szczescie tym razem nie mialam sie do czego przyczepic, wszystko jak najbardziej w porzadku. jedzenie smaczne, rolek wybor tak rozmaity, ze decydowalam sie chyba 15 minut zanim w koncu cos wybralam milym zaskoczeniem byla dla mnie zupa miso, ktorej jeszcze nigdy nie kosztowalam - idealny, wywazony smak, mily aromat. po trzeciez i prawie tak wazne jak drugie - nie zbankrutowalam, zaplacilam calkiem przyzwoicie, a zjadlam swietne sushi wraz z zupa i to w niemalej ilosci polecam, nawet bardzo polecam.

Sushi w Warszawie - opinie

cookinglover
Skoro można tutaj coś polecić i wyrazić swoją opinię to będę pierwszy i zacznę od swoich doświadczeń. Bardzo chętnie podzielę się swoimi wrażeniami po skonsumowaniu sushi z Sushiberry. Ponieważ nie należę do osób, które często bywają w restauracjach, za to często zamawiają z dowozem do domu lub pracy, to w taki oto sposób skusiłem się na sushi Z zamówienia byłem bardzo zadowolony (kocham kuchnię azjatycką); dotarło do mnie w niecałą godzinkę, co w godzinach szczytu uważam za całkiem dobry czas. Otrzymałem produkt ładnie i szczelnie zapakowany, nienaruszony podczas jazdy W środku znajdował się zamówiony przeze mnie zestaw "czarno-biały", jak się okazało naprawdę spory i musiałem go jeść na dwa razy Cenowo jak na taki kaliber wychodził całkiem przyjemnie, bo w moim mniemaniu 70 zł za taką porcję to bajka. Składniki - czuć było, że świeże, że przygotowane niedawno, ryż w dobrym stanie (nienawidzę, kiedy jest zbyt lepki i kleisty, a to się niestety zdarza). Ogólnie całość na plus. Czy ktoś z Was już tam był stacjonarnie? Bo właśnie zastanawiam się czy dla odmiany nie podskoczyć do nich zamiast znów zamawiać.

Odpowiedz na/ edytuj Sushi w Warszawie - opinie