Suszarka do grzybów i warzyw,

Obserwuj wątek

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

Gastrosklep.pl
Nie musi być wybitnie droga żeby była dobra,od tego zacznijmy. Ja też ,mam Zelmera i sprawuje się bardzo dobrze,nie mam do niej zastrzeżeń. Warto szukać w sklepach internetowych z akcesoriami i sprzętem kuchennym.

Odp: Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

lanadel
  • lanadel

  • Posty: 16
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Ja sobie sprawiłam Zelmera, już pierwsze śliwki wysuszone! Świetna sprawa. Macie przepisy na jakieś marynaty do warzyw lub mięs?

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

LauraPalmer
ja mam najprostszą dość tanią i nic nigdy się z nią nie dział.. a mam ją już kilka ładnych lat i służy. produkuję ją chyba polska firma mdm.. czy jakoś tak.

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

ananeke
  • ananeke

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
suszarka do zywności świetna rzecz, kiedyś suszyło się grzybki na piecu kaflowym teraz jak mam ogrzewnie podłogowe to bym musiała chyba na podłodze wszystko porozkładać mam suszarkę LAGRANGE http://www.outletrtvagd.pl/product-pol-11894-Suszarka-do-grzybow-i-owocow-LAGRANGE-model-499001.html z 5 sitami i mi w zupełność wystarcza, na grzybki, na owoce i nawet ostatno zaczęłam suszyć warzywka - super sprawa gorąco polecam przyda sie w każdym domu

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

tomaszkos
  • tomaszkos

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odgrzewam temat, bo jesień za pasem.
W dość łatwy sposób można wygrać suszarkę do grzybów Tarrington House.
Konkurs na: http://www.4metal.pl/?a=3&id=21356
ZAPRASZAMY !

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

Zgodzę sie,że jest to gadżet do kuchni ale pytanie brzmi: czy praktyczny i potrzebny? Jeżeli dużo suszymy ( np grzybów) to oczywiście jak najbardziej tak. Ale jeżeli używamy sporadycznie,to już trzeba się zastanowić czy warto.

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

suszarka to kolejny gadżet obecnych czasów ale kiedy kuchnia w bloku ma powierzchnię bagatela 6 metrów kw w porywach do 10mkw to trudno ją wyposażać w kolejne urządzenie :/ za to bardzo łatwo grzyby suszy się używając specjalnej ramki w urządzeniu kuchennym varadero, ustawiając odpowiednią temperaturę i zamykając obieg w szybkim czasie wysuszymy grzybki, a poza suszeniem urządzenie posiada jeszcze mnóstwo innych funkcji jak prażenie, smażenie ...

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam. Ja używam suszarki do grzybów i jarzyn Niewiadów.Już od trzech lat susze grzyby i jarzyny, pięknie się suszą. Sitaka są głębokie i między nimi duża przestrzeń co ułatwia wyparowanie wody.Polecam ten produkt.Pozdrawiam Basia

wujkowa suszarka

atorodka
  • atorodka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Domowe suszone owoce są najlepsze! przynajmniej mamy pewność że nikt nam nie dokłada dwutlenku siarki, czy innego świństwa mającego na celu przedłużenie zdatności do spożycia itp...
My w domu od lat stosujemy "wujkową" suszarkę i suszymy na suszarkę do włosów Brzmi dziwnie ale to genialne rozwiązanie nieraz uratowało nas od godzinnego nawlekania kilku wiader grzybów. Namówiliśmy wujka by podzielił się ze światem swoim rękodziełem, może kogoś też urzeknie prostota i praktyczność tego rozwiązania :
http://allegro.pl/recznie-wykonana-ekologiczna-suszarka-do-grzybow-i1754313319.html

Zgadzam się, że suszenie w piekarniku jest wygodne, ale nas zniechęciły rachunki za prąd, kiedy suszenie grzybów nałożyło się z jabłkowym urodzajem

pozdrawiam

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

Ja też uwielbiam suszone jabłka,ale nie pogardzę grzybkami,świetna sprawa,tym bardziej że zbliża się ich sezon W naszym sklepie posiadamy takie urządzenia,zobacz na fajnachata.pl

Odpowiedz na/ edytuj Suszarka do grzybów i warzyw,