Suszone jagody

Obserwuj wątek

Odp: Suszone jagody

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam suszone owoce, są rewelacyjne. I do wypieków, i do owsianki, omletów na słodko itd itd Suszone jagody też są u mnie w kuchni A zamawiam je na ...( usunięte przez moderatora) bo w sklepach ciężko dostać

Odp: Suszone jagody

Kira.Kowalska
Z tego co się orientuje w niektórych sklepach (z tego co wiem też internetowych, ale musiałabyś sprawdzić na stronie) można kupić suszone jagody ( usunięte przez moderatora). Jakiś czas temu kupiłam dwie paczki i zjadłam praktycznie całe od razu. Przepyszne!

Odp: Odp: Suszone jagody

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Miałaś rację Kupiłam te suszone jagody w takim sklepie Teraz już zawsze będę tam zaglądała, bo mają tam takie różne różności, że aż żałuję, że tak późno tam trafiłam


Bardzo się cieszę, że udało Ci się kupić te suszone jagody oraz, że mogłam pomóc

Odp: Suszone jagody

mocsłodkości
Miałaś rację Kupiłam te suszone jagody w takim sklepie Teraz już zawsze będę tam zaglądała, bo mają tam takie różne różności, że aż żałuję, że tak późno tam trafiłam

Odp: Suszone jagody

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Wiecie może gdzie można kupić suszone jagody? Kiedyś kupowałam w jednym ze sklepów internetowych, ale ostatnio ich nie ma. Zawsze mam zapas a tu klops. Jagód jak nie było tak nie ma.


Sprawdź w sklepach ze zdrową żywnością. Myślę, że tam je znajdziesz. Możesz też spróbować sama ususzyć choć trochę z tym schodzi

Suszone jagody

mocsłodkości
Wiecie może gdzie można kupić suszone jagody? Kiedyś kupowałam w jednym ze sklepów internetowych, ale ostatnio ich nie ma. Zawsze mam zapas a tu klops. Jagód jak nie było tak nie ma.

Odpowiedz na/ edytuj Suszone jagody