Świat alternatywnego stołu

Obserwuj wątek

Odp: Świat alternatywnego stołu

.

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 paź 2009 06:41 przez tokijka)

Świat alternatywnego stołu

Klar
  • Klar

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam w świecie alternatywnym

Niewiele, niestety osób wie że, są całe kultury a myślę o świecie Indii, choć to tak ogólne stwirdzenie jak to ze myśli sie o wszechświecie. A więc o świecie Indii w których to samo powołanie ma dwa wyrazy. Możan byc kapłanem, można byc kapłanem i kucharzem ale nie można byc kucharzem jeżeli nie jest się kapłanem. Oni wiedzą że przygotowanie potraw jest tak ważne.

Mało kto wie że, w naszym obecnym świecie nie ma już zwierząt zbóż i innym roślin, którymi zywilismy sie jako dzieci, lub którymi zywili sie nasi rodzice.One zniknęły lub sa w bankach genetycznych i od nas może zależec czy w jakims stopniu powrócą na stół.

Od wielu lat moje otocznie zajmuje sie wpływem składników żywnosci na pojawianie sie patologii o wymiarze psychiatrycznym - np. schizofrenia, psychologicznym np. ADHD, Autyzm, zespół Retta, zespół Aspergera, patologii neurologicznych czy innych somatycznych.

ZApraszam wszystkich do współpracyw tworzeniu katalogów potraw i surowców bezglutenowych oraz innych.

A co dzisiaj gotuję, sa dwie potrawy - pizza bezglutonowa, makaron z zagęszczonym sosem pomidorowym. Może to i prymitywny jadłospis, jako że na deser jest tylko babka i piernik ale dla kogoś kto praktycznie nigdzie nie znajdzie dla siebie pizzy, makaronu z sosem, baki piernika jest to uczta.

Zapraszam do współpracy, oczywiście na formu a jeżeli kots sobi etego nie zyczy to podaje moja poczte na gmai.com adres scholion.tesin małapa gmail.com

Wasz kuchcik Klar

Odpowiedz na/ edytuj Świat alternatywnego stołu