Szkolne zadania

Obserwuj wątek

Odp: Szkolne zadania

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
To chyba zmora każdej szkoły. Mam to samo. Szkoda tylko, że mimo próśb ze strony rodziców nic się nie zmienia. Zostaje tylko mieć nadzieję, że to co potrzebne będzie w domu albo w najbliższym jego otoczeniu. W pierwszej klasie potrzebowała córka włóczki. Gdyby nie sąsiadka to poszłaby bez nich i wróciła z czerwoną kropką w zeszycie za nieprzygotowanie do lekcji. Teraz czuję się jak chomik Zbieram wszystko co może się przydać do szkoły, bo to co normalnie lądowało w śmieciach akurat jutro może być skarbem potrzebnym do szkoły. Ostatnio potrzebowała wycinki z gazet z owocami i warzywami. Mieli robić plakat. Teraz już mam przygotowane takie wycinki, bo rok temu też to robili. Człowiek nie zna dnia ani godziny. Zawsze jakaś niespodzianka ze strony szkoły się pojawia.

Szkolne zadania

mocsłodkości
Mam pytanie, czy Wasze dzieci też przychodzą do domu i mówią, że na jutro mają przynieść to czy tamto? Córka wróciła wczoraj około 16:30 do domu. W zeszycie informacja, że mają przynieść kolorowe dekoracje, kartki świąteczne, oraz kolorowe kartki A4, klej i inne cuda, które można przykleić. Sklepy do 170 pootwierane a dziecko następnego dnia na 8:55 do szkoły. Dobrze, że mąż był w domu to zajął się resztą towarzystwa, a ja jak szalona pędziłam do sklepów i kupowałam to co potrzebne. Na ostatnią chwilę wchodziłam do sklepów, gdzie kobiety już miały pomyte podłogi i gotowe były do zamknięcia "dobytku". Czy nauczyciel nie wie wcześniej, że będą wykonywać takie rzeczy? Nie ma tego gdzieś zapisanego? Czy to dla niego jakaś niespodzianka? Ja jak chodziłam do szkoły to takie rzeczy pani mówiła dwa trzy dni wcześniej. a teraz z dnia na dzień. To co w "zamierzchłych" czasach można było poinformować wcześniej, a teraz trzeba rodziców doprowadzać do szewskiej pasji? To nie pierwszy raz. Poprzednim razem trzeba było przynieść kolorowe włóczki, albo różnego rodzaju pudełka. Albo dużą rolkę po ręczniku papierowym do tego ryż i szpilki z główkami. Teraz zbieram wszystkie pudełka i chowam do dużego pudła bo nigdy nic nie wiadomo. Tylko powiedzcie mi ile osób ma w domu szpilki z główkami? Albo zbiera rolki po ręcznikach papierowych? Teraz trzeba przynieść cekiny różnokolorowe. Ręce opadają.

Odpowiedz na/ edytuj Szkolne zadania