szlag mnie trafia

Obserwuj wątek

Odp: Odp: szlag mnie trafia

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
kolejny użytkownik kupujący w lidlu: piodr

Odp: Odp: szlag mnie trafia

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
nachalność tych reklam chyba większość zniechęca do lidla..to gorsze niż nasza biedroneczka przy kursorze

Odp: Odp: Odp: szlag mnie trafia

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
no wreszcie ja czekam na to od tygodnia, juz wtedy alarmowolam ze to kryptoreklama

Odp: Odp: szlag mnie trafia

Agiatis
  • Agiatis

  • Posty: 57
  • Przepisy: 232
  • Artykuły: 0
Moim zdanie ten pkt regulaminu pozwalana usunięcie użytkowniczki z "lidla"
"W przypadku stwierdzenia, że treść Wpisu w serwisie Gotujmy.pl narusza obowiązujące przepisy prawa, postanowienia niniejszego regulaminu lub dobre obyczaje, administratorzy Gotujmy.pl mają prawo do usunięcia takiego Wpisu, a dodatkowo może zostać skasowane Konto Użytkownika, który dokonal takiego Wpisu."
Wszelkie dobre obyczaje zostały naruszone

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 maj 2012 22:04 przez Agiatis)

Odp: szlag mnie trafia

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
A mnie szlag trafia jak czytam przepisy użytkownika mooooon, który/a pisze totalne głupoty w przepisach i nie potrafi rozsądnie odpowiedzieć na zadane pytanie. Mam poważne wątpliwości czy ten "mistrz kuchni" kiedykolwiek cokolwiek ugotował, prędzej wygląda mi na kolejnego nabijacza punktów

Odp: Odp: szlag mnie trafia

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Babciagramolka napisał(a):

Jak mi jeszcze raz magdaprzed wstawi tekst o genialnych zakupach w Lidlu to mnie diabli wezmą . Oświadczam ,że Lidl dla mnie nie istnieje przez te durne krypto reklamy. Zamierzam napisać do nich na kontakt skargę na bezmyślność i spamowanie .

Magdaprzed wstawiła dzisiaj sporo komentarzy z reklamą Lidla. Mam nadzieję, że skarga przyniesie jakiś skutek.

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 maj 2012 21:43 przez edytaha)

Odp: szlag mnie trafia

Babciagramolka
Jak mi jeszcze raz magdaprzed wstawi tekst o genialnych zakupach w Lidlu to mnie diabli wezmą . Oświadczam ,że Lidl dla mnie nie istnieje przez te durne krypto reklamy. Zamierzam napisać do nich na kontakt skargę na bezmyślność i spamowanie .

Odp: szlag mnie trafia

głodek221
Dzis odziwo zosiasamosia wstawiła przepisy ze zdjęciam
Wygladają na samo robione przez siebie ale ktow iw hehe

Odp: szlag mnie trafia

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Joasiu, również wyciągam rękę:-)
To wszystko przez fakt plagiatowania na masową skalę, wszystkim nerwy puszczają.

Odp: szlag mnie trafia

głodek221
Znalazłem wczoraj kilka przepisów zosisamosi są juz zablokowane.Miała conajmniej 5.
Po 1 znalazłem u carmen1051 i malwina1808 sprawdzcie je bo na 100% co 2 przepis to plagiat a co 3 dobrze przerobiony

Odpowiedz na/ edytuj szlag mnie trafia