Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

Obserwuj wątek

Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

magma
  • magma

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jeśli chodzi o szybko to można zajrzeć do Ganesha ale nie na Wilczą a na Grzybowska - tam jest wersja ekspress. Poprostu bardzo gustuje w kuchni indyjskiej wiec wiem o niej w warszawie wręcz wszystko

Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

Uwaga! To jest wpis PR-owy czyli reklama tak zwana partyzancka - pani pracuje dla jakiejś agencji i wydaje jej się, że szalenie sprytnie udaje prawdziwą użytkowniczkę - 4 wpisy i 4 reklamy warszawskich knajp ...

Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

szmijzerka
Ja uwielbiam pizze jeśli ktoś uwielbia ją tak jak ja to polecam Pizzerie Pepperoni przy Pl. Wilsona, bardzo miła obsługa co dla mnie jest bardzo ważne ser najlepszy jaki jadłam i ceny nie uderzają po kieszeni

Odp: Odp: Odp: Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Park w stylu japońskim? Nigdy o nim tak nie myślałam... Chyba tylko wiosną, jak te drzewka owocowe kwitną. Osiedle SŻ też jest wtedy najpiękniejsze. Nie tylko te drzewa owocowe, ale i bzy, później jaśmin, inne krzaczki. No i kwiaty...

A w barze jeszcze zapiekana kapustka jest fajnym dodatkiem do dań I nawet nie wiedziałam że bar ma nazwę u Dziada...


zmieniono 1 raz (ostatnio 25 maj 2011 20:10 przez Kathlyn)

Odp: Odp: Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
mieszkasz tam? zazdroszczę śliczna okolica, a ten park w stylu japońskim, który się napotka jeśli się zagłębi bardziej między bloki.

a u dziada oprócz bukiety surówek pyszne są też zapiekane buraczki!

Odp: Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
kołczu napisał(a):

Polecam bar mleczny U Dziada (Sady) przy Sadach Żoliborskich. Klimat PRL, ale smacznie i tanio. Niezapomniane wrażenia sprawia krzyk pani w okienku - oooommleeeeeet przez całą salę. Polecam gołąbki i zupy wszelakie.


Ha, ha. Zawsze uważałam, że mam szczęście mieszkając w pobliżu tego baru. Ostatnio to już tylko biorę na wynos, ale miejsce ma i swój klimacik i przystępne ceny. Dobra jest tam też czasami wątróbka. No i bukiety surówek, ja takich nie potrafiłabym zrobić

Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
a mnie smakują zupy pho w Toan Pho na Chmielnej. Male niepozorne miejsce, w srodku duzszno, ciasno i malo estetycznie ale jedzenie wynagradza te niedogodnosci. (np zupa ryba)) z platkami smazonego karpia - ogromna micha i najlepsze sajgonki jakie jadlam . cena jak na te ilosc bardzo korzystan i czlowiek wyjdzie najedzony

Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Polecam bar mleczny U Dziada (Sady) przy Sadach Żoliborskich. Klimat PRL, ale smacznie i tanio. Niezapomniane wrażenia sprawia krzyk pani w okienku - oooommleeeeeet przez całą salę. Polecam gołąbki i zupy wszelakie.

Inny bar mleczny - na Marszałkowskiej blisko pl. Konstytucji - jeszcze taniej, ciężko czasem o miejsce ale super pierogi.

Z popularnych i na szybko - kebab (prawie) na rogu Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Nie ten okrągły z ogródkiem po stronie parku lecz po drugiej, niedaleko domu meblowego Emilka, między nim a Złotymi Balasami. Naprawdę dobry kebab, szczególnie CBŚ (cienkie ciasto, baranina, średni sos . Rewelacyjny wystrój, wygodny - kanapy!, obsługa przesympatyczna, często w środku ma się wrażenie małej Turcji. I piwo po 5 złotych po 18. Właściwie to nie wiem czemu to piszę tak lubię to miejsce i wolę żeby nie było tłoków.

Z lepszych knajp - Nesebar, bułgarska knajpa, świetna musaka.
Tel Aviv to tak na szybko raczej, piwo i hummus.

Odp: Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W Stolicy jest naprawdę wiele miejsc gdzie można tanio i dobrze zjeść.
Na kulinarniku wyszukało ponad 1000 lokali gdzie można tanio i szybko zjeść.
dla zainteresowanych http://kulinarnik.pl/wyniki-wyszukiwania?cats[17]=197

Odp: Szybko, tanio i smacznie w Warszawie

Blablablabla - kryptoreklama, .... flagowe krokiety! Co za bełkot

Odpowiedz na/ edytuj Szybko, tanio i smacznie w Warszawie