Technicznie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Technicznie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
więcej możesz dodać w komentarzach do przepisu na forum - pod przepisem jest odnośnik do forum gdzie każdy przepis ma swoją oddzielną rubryczkę

Odp: Odp: Odp: Technicznie

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Pablito napisał(a):

zgadzam się co do zdjęć, powinna być możliwość wstawiania większej ilości zdjęć, tak aby można było przedstawiać kolejne etapy przygotowania potrawy

Możliwość wstawiania zdjęć jest od dawna , tak jak pisze Pyza.


ale nie więcej niż jedno

Odp: Odp: Technicznie

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Pablito napisał(a):

zgadzam się co do zdjęć, powinna być możliwość wstawiania większej ilości zdjęć, tak aby można było przedstawiać kolejne etapy przygotowania potrawy

Możliwość wstawiania zdjęć jest od dawna , tak jak pisze Pyza.

Odp: Technicznie

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
zgadzam się co do zdjęć, powinna być możliwość wstawiania większej ilości zdjęć, tak aby można było przedstawiać kolejne etapy przygotowania potrawy

Odp: Technicznie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
jest taka możliwość poprzez edycję zatwierdzonego już przepisu - możesz go edytować wchodząc z listy przepisów w swoim profilu (po prawej stronie każdego powinna być taka lupa), jak edytujesz to możesz zrobić akapity, pogrubienia, podkreślenia a przepis trafia do kolejnego zatwierdzenia

Technicznie

k.tyczynski
Nie wiedziałem, gdzie, więc ten dział wydawał mi się najbardziej odpowiedni. Mianowicie chodzi mi o dodanie kilku opcji na forum, aby było ładniej i przejrzyściej, Proponuję zrobić tak, aby można było robić odstępy między tekstem w przepisie, żeby się wszystko nie zlewało. Albo jakieś akapity, bo jak się teraz próbuje, to nie wychodzi za bardzo No i może dodać jakieś pogrubienia, kursywy czy coś, żeby wyszczególnić ważniejsze etapy. I można też dać większą ilość zdjęć do wstawiania.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj Technicznie