Test dzbanków BRITA

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
@ evita0007 - Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że nasz dzbanek zdobył Twoje uznanie!

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 paź 2011 13:01 przez BRITA - Twoja woda)

Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Cieszymy się, że wyraziliście zainteresowanie naszymi produktami. Niestety, dysponowaliśmy 15 dzbankami przeznaczonymi do testów. Z tego powodu nie mogliśmy zaproponować udziału w akcji wszystkim zainteresowanym. Zachęcamy jednak do dyskusji na temat filtrowania wody oraz produktów BRITA. Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszym konkursie: http://zrodloczystejwody.brita.pl/Konkurs.php. Pozdrawiamy!


zmieniono 1 raz (ostatnio 03 paź 2011 12:59 przez BRITA - Twoja woda)

Odp: Test dzbanków BRITA

Ja też nie dostałam żadnej propozycji

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

lolajna7
  • lolajna7

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Wskaźnik wymiany filtra nie zmienia się w zależności od ilości przelanej wody tylko od czasu jaki minął od wymiany filtra(generalnie chyba ok 30 dni od wymiany trzeba znów wymienić-teoretycznie, ponieważ jeśli filtruje się dużo wody można to robić częściej)

Odp: Test dzbanków BRITA

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
A ja dostałam dzbanek do testowania,mój mały już nie może się doczekać aż woda sie przefiltruje
obrazek obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 03 paź 2011 12:03 przez magdafer)

Odp: Test dzbanków BRITA

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
ja też nie mogłam testować a chętnie bym taki dzbanuszek przetestowała

Odp: Test dzbanków BRITA

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Ja miałam przyjemność go dostać.
I jestem bardzo zadowolona. Zarówno jakością wykonania jak i działaniem. Pyszna woda po przefiltrowaniu bez porównania do zwykłej kranówki.
Woda czysta, dobra prosto do picia. Nawet herbatka lepiej smakuje
Dzbanek używam codziennie po kilka razy i rzeczywiście po odkamienieniu czajnika nie widzę żadnych narostów czy osadów z kamienia, a woda u nas jest bardzo twarda (mieszkam koło Huty ) Mogę powiedzieć również że woda jest super do mycia zębów-nie osiada kamień
I wskażnik wymiany filtra jest przydatny,bo wtedy widzimy ile nam pozostało % do wymiany nowego filtra.
Tak że mogę wszystkim go polecić.

Dziękuję
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
p.jola1 napisał(a):

Ja niestety nie dostałam propozycji, a szkoda, gdyż chętnie bym się podzieliła opinią.

To tak jak ja :/

Odp: Test dzbanków BRITA

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Ja niestety nie dostałam propozycji, a szkoda, gdyż chętnie bym się podzieliła opinią.

Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Drodzy Testerzy,

Zapraszamy do dyskusji poświęconej testowaniu dzbanków BRITA. Zachęcamy Was serdecznie do dzielenia się opiniami, uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi dzbanków BRITA oraz filtrowanej wody.

Odpowiedz na/ edytuj Test dzbanków BRITA