Test dzbanków BRITA

Obserwuj wątek

Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Nie ma to jak poranna kawa z kawałkiem słodkiego ciasta.
Kawa o niezwykłym smaku i aromacie. A swoją niezwykłość zawdzięcza przefiltrowanej wodzie,
obrazek

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0

Woda to podstawowy składnik życia. Wiecie w ilu procentach z wody składa się człowiek?
[/quot
Średnia zawartość wody w ciele dorosłego człowieka wynosi około 60%

Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
Dziękujemy za zdjęcia, Wemi! Małża, którą sfotografowałaś jest ogromna i naprawdę niesamowita

Woda to podstawowy składnik życia. Wiecie w ilu procentach z wody składa się człowiek?

Odp: Test dzbanków BRITA

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Przefiltrowana woda zdrowia i urody doda Wszystko smakuje lepiej jeśli goście to zauważają to coś w tym musi być ja nadal zachwalam rosół po raz kolejny wyszedł przepyszny

Odp: Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

wemi
  • wemi

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Po 2 tygodniach sinice królują w zalewie, a jak wiadomo to toksyny, które przenikną do gleby i spłyną do rzek z których nam dostarczą wodę. Może te zdjęcia są drastyczne, ale to perspektywy dla nas ludzi jeśli taką wodę będziemy pili i nie szanowali przyrody. Małża znikła i nie wiem co z nią zrobiono, dzieci które ją znalazły mają 1001 pytanie na które nie umiem odpowiedzieć.
Pozostało mi kupić dużo filtrów bo dzbanuszek na jakiś czas starczy
Dziękuję za dzbanuszek

ps. Przyjaciół nie jadam i małże nie zagoszczą w moim meni
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

wemi
  • wemi

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
BRITA - Twoja woda napisał(a):

wemi napisał(a):

W dzbanku umieściłam kranówkę i to co w niej pływa obok jest przefiltrowana w dzbanku BRITA. Najbardziej cieszy mnie brak osadów na dzbanku do mojej ulubionej kawy po włosku. Od kiedy filtruję wodę nie mam problemu z kamieniem w nim.
Pora na popołudniową kawkę po włosku z dodatkiem czekolady pistacjowej



Popołudniowa kawa z czekoladą brzmi świetnie! Dziękujemy za szczegółowe zdjęcia i życzymy miłego weekendu!

Zapraszamy do naszego konkursu, w którym czekają cenne nagrody! http://zrodloczystejwody.brita.pl/Konkurs.php


Dziękuję za zaproszenie do konkursu
Najlepiej popołudniowa kawa smakuje w Rezerwacie Przyrody Królewskie Źródła - zwana też Wodą Miłości gdyż usuwa wszelkie przeszkody w związkach wedle przekazu przodków. Doceniał je Król Władysław Jagiełło 23 razy tam zawitał. Zapraszam tam, dzbanuszek można zabrać by było czym zaczerpnąć, woda tam krystalicznie czysta Miejsce na grill i ognisko jest. W moich wędrówkach po Puszczy Kozienickiej zawędrowałam nad zalew w Zwoleniu i tam doznałam szoku jak zobaczyłam jak naturalne filtry naszych rzek giną. Małża, Szczeżuja Wielka 20-22cm (wpisana do Czerwonej Księgi Zwierząt Zagrożonych wyginięciem), Szczeżuja Pospolita8-10 cm (doskonały okaz do filtrowania wody w akwarium), Raki (pod ścisłą ochroną) i Ryby. Zdjęcia zrobione 25 września 2011 w Mazowieckim. Ten okaz ma 1 metr średnicy. Znaleziskiem podzieliłam się z TV Dami i polecam program o niej. http://www.telewizja.radom.pl/?content=73&wydanie=2011_09_26
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 08 paź 2011 18:45 przez wemi)

Odp: Test dzbanków BRITA

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
nie dostałam go, ale kiedyś miałam taki dzbanuszek do filtrowania wody. Polecam wychodzi taniej, ale niewiele taniej od zwykłej wody, tyle że nie trzeba kupować codziennie wody.

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

eluchap
  • eluchap

  • Posty: 28
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
jagienka napisał(a):

Jestem bardzo zadowolona z dzbanka Brita. Pyszna woda po przefiltrowaniu. woda czysta, dobra prosto do picia. rewelacyjna do kawy z ekspresu. Szybko się filtruje. Taka woda przefiltrowana sprawia,że kawa i herbata ma niepowtarzalny smak i jest przejrzysta.



Tak, woda przefiltrowana w dzbanku BRITA sprawia że można poczuć smak dobrej herbaty czy kawy.

Odp: Test dzbanków BRITA

jagienka
  • jagienka

  • Posty: 6
  • Przepisy: 917
  • Artykuły: 172
Jestem bardzo zadowolona z dzbanka Brita. Pyszna woda po przefiltrowaniu. woda czysta, dobra prosto do picia. rewelacyjna do kawy z ekspresu. Szybko się filtruje. Taka woda przefiltrowana sprawia,że kawa i herbata ma niepowtarzalny smak i jest przejrzysta.

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

BRITA - Twoja woda
jolazmu napisał(a):

Zaczęłam testowanie zaraz po tym jak otrzymałam dzbanek, za co serdeczne dziękuję:- jest rewelacyjny
Woda jest smaczniejsza - nie czuć"kranowego smaku" i w czajniku zauważyłam, że nie zbiera się tyle kamienia.Mąż też pochwalił dzbanek bo powiedział,że herbata i kawa są smaczniejsze i lepsze niż u mamy . Dzbanek ma fajny kolor i kształt a do tego prosta obsługa wymiany filtra i dobrze się sprawuje chociaż nie mogę się przyzwyczaić, że trzeba podnosić klapkę przed napełnianiem Nie spodziewałam się , że dzbanek filtrujący może tak dużo zrobić w kuchni.



Smaczniejsze niż u mamy – to dopiero komplement! Taka pochwała jest dla nas naprawdę wartościowa! Pozdrawiamy Cię Jolazmu!

Na naszym fanpage’u możecie podzielić się z innymi opiniami na temat przefiltrowanej wody! http://www.facebook.com/BRITAPolska

A co zmieniło się w Waszej kuchni odkąd używacie przefiltrowanej wody?

Odpowiedz na/ edytuj Test dzbanków BRITA