Thermomix

Obserwuj wątek

Odp: Thermomix

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
masz nową wersję , ciekawi mnie czym sie różni od poprzedniej ( którą ja mam

Odp: Thermomix

Malgosia30
Posiadam to urządzenie od kilku dni i jestem zachwycona. Ogromnym plusem jest szybkość przyrządzania potraw i duuuużo mniej bałaganu, ponieważ używamy głównie jednego naczynia.
Naprawdę wszystkim polecam.
obrazek

Odp: Odp: Thermomix

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Pepper Sauce napisał(a):

Kupiłam Thermomiksa i przez ostatnie dni bylo wielkie testowanie;-)
Zrobiłam masło, pieke bułki, robie soki i wspaniałe cisto na pizzę. Narazie jestem bardzo zadowolona. Mam dużo łatwiej w przygotowaniu potraw i zajmuje mi to mniej czasu. Polecam ten robot wszystkim!

zrób sobie adwokata , lepszego nie zrobisz na żadnym innym urządzeniu

Odp: Thermomix

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Cieszę się bardzo że ci się spodobał-ja jak go kupiłam to na okrągło robiłam lody truskawkowe,placki ziemniaczane,zupę ogórkową i surówke z białej kapusty.Polecam abyś wypróbowała adwokat-wychodzi wyśmienity!

Odp: Thermomix

Pepper Sauce
Kupiłam Thermomiksa i przez ostatnie dni bylo wielkie testowanie;-)
Zrobiłam masło, pieke bułki, robie soki i wspaniałe cisto na pizzę. Narazie jestem bardzo zadowolona. Mam dużo łatwiej w przygotowaniu potraw i zajmuje mi to mniej czasu. Polecam ten robot wszystkim!

Odp: Thermomix

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Jak jest z mięsem to szczerze powiem że nie wiem bo nie robiłam jeszcze mięsa na tej przystawce.Na varomie bardzo czesto robię kluski na parze,warzywa,parówki po prowansalsku,ziemniaczki,owoce.Aż wstyd sie przyznać że mam go już tak długo i karkówki nie robiłam-jakos wole tradycyjny sposób-chociaż ten z varomy jest zdrowszy.

Odp: Thermomix

Pepper Sauce
mam jeszcze jedno pytanie. Byłam na pokazie thermomiksa ale niestety nie pokazali nam jak sie robi potrawy na varomie. Jakie jest mięso w varomy, czy karkówka rzeczywiście nie zmniejsza sie podczas gotowanie jak nam mówiono na pokazie?

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 sty 2009 17:28 przez Pepper Sauce)

Odp: Odp: Thermomix

Pepper Sauce
Dziękuje za twoją odpowiedź. Zdecydowałam sie na kupno tego robota. Jest drogi ale wybiore system ratalny ;-). Jak go wypróbuję to opisze moje wrażenie;-). Pozdrawiam bardzo serdecznie

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 sty 2009 17:29 przez Pepper Sauce)

Odp: Thermomix

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Mam to urządzenie już 10 lat-jest REWELACYJNE nie potrzebuje żadnych dodatkowych robotów.Wyrabiam w nim ciasta,siekam,gotuje,miele itd. Posiadam także przystawke VAROMA (gotowanie na parze).Urządzenie jest kosztowne ale warto w niego zainwestować.
obrazek obrazek

Thermomix

Pepper Sauce
Czy ktoś z Was ma w domu to urządzenie lub miał z nim do czynienia? Jeśli tak to napiszcie mi czy jesteście z niego zadowoleni i czy spełnia on zadanie w kuchni?

Odpowiedz na/ edytuj Thermomix