Top Chef - co myślicie?

Obserwuj wątek

Odp: Top Chef - co myślicie?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Moim zdaniem i tak największym wygranym jest Piotr-staż i praca u Amaro:-)

Odp: Top Chef - co myślicie?

Ankha
  • Ankha

  • Posty: 46
  • Przepisy: 120
  • Artykuły: 0
Ucieszyła mnie wygrana Martina, przez tych kilkanaście odcinków grał pewnie nie szarżował jak niekiedy Darek

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ja się cieszę, że Martin wygrał. Nie jest Polakiem, ale bez przesady - co z tego? Wybrał Polskę na swój kraj, tu ma rodzinę, tu gotuje (świetnie jak widać). Poza tym jest sympatycznym, skromnym i ciężko pracującym nad sobą chłopakiem. Miałem się przejść do jego restauracji w Warszawie na Hożej, ale teraz pewnie będzie ciężko o miejsce

Odp: Top Chef - co myślicie?

usia_pieczona
Pewnie pokrzyczycie po mnie, ale co tam. Napiszę swoje zdanie... Nie podoba mi się to, że do finału przeszedł nie - Polak. Zresztą to samo jest w MasterChef. Nie ma już Polaków, którzy potrafią gotować? Swoją drogą odcinki Masterka kręcone poza granicami to kpina. Nasza kuchnia nie jest różnorodna i wartościowa...? Mogliby przecież nagrać odcinki na Kaszubach, Śląsku, u Górali...

Odp: Top Chef - co myślicie?

Ewa
  • Ewa

  • Posty: 22
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 2
Chciałam, żeby wygrał albo Piotrek, albo Martin. W chwili obecnej trzymam więc kciuki za Martina

Odp: Top Chef - co myślicie?

rozmarzona.marzena
Wygra Darek, lubię jak gotuje i jest bardzo męski

Odp: Top Chef - co myślicie?

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Wczoraj o mało garnkiem nie szczeliłam o scianę tak się wkurzyłam ze Piotr odpadł był moim faworytem do wygranej,jeszcze się pokłóciłam z mężem który twierdzi że Piotr może i dobrze gotuje ale nie umie się sprzedać
Moim zdaniem to Darek powinien już dawno odpaść po tym jak kilka razy schował talerze pod ladę a nie być w finale
Jestem oburzona i tyle.

Kto wygra? Stawiam na Martina.Choć Malika też świetnie sobie radzi.

Odp: Top Chef - co myślicie?

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Nie podoba mi się, że odpadł Piotr. Wolałabym, żeby to Darek opuścił program i zostaliby wszyscy moi faworyci. Obojętne mi kto wygra, byleby nie był to Darek. Trzymam kciuki za Malikę i Martina.

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Wszyscy wkurzeni, że odpadł Piotr, a nie Darek - który w programie z 3 razy podał puste talerze - palec pod budkę!

Kto waszym zdaniem wygra? Stawiam na Martina

Odp: Odp: Odp: Top Chef - co myślicie?

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
Oj tak Robert mnie bardzo się podobało jak pracuje Amaropełen profesjonalizm)
w sumie wybór kto zwycięży na prawdę jest trudny bo została mocna czwórka! ale ja trzymam kciuki za Piotra!

Odpowiedz na/ edytuj Top Chef - co myślicie?