Top Chef - co myślicie?

Obserwuj wątek

Odp: Top Chef - co myślicie?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
No właśnie - kto odpadł?bo nie obejrzałam samej końcówki:-(
Ja będę oglądać - dla samego głosu Amaro, urzekł mnie:-)))
A ta kobietka od pierogów - trochę mi jej żal było, to zupełnie nie dla niej program.

Odp: Top Chef - co myślicie?

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Tak, Magda. I chyba dobrze, bo wg mnie odstawała od reszty.

Odp: Top Chef - co myślicie?

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
No i się wkurzyłam, nie nagrał mi się cały odcinek. Kto odpadł ? czy Magda ?

Odp: Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Tak, dokładnie - prezentacje jego potraw są na najwyższym poziomie, jury jednak chyba specjalnie było dla niego takie ostre przy pierwszej potrawie z sandacza (dorsza?), żeby nauczyć go trochę pokory, bo bezczelny nawet w stosunku do Wojciecha Amaro był

Odp: Odp: Top Chef - co myślicie?

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Beatris napisał(a):

Obejrzałam wczoraj i nawet podobał mi się ten pierwszy odcinek. Co do Pani Magdy... no cóż, z całym szacunkiem dla Niej, wydaje mi się, że Jej umiejętności kulinarne są jednak niewystarczające na ten program. A Pan w czarnej czapeczce wg mnie cudnie podaje swoje potrawy (zwłaszcza pierwszą i trzecią), chociaż niekoniecznie podobało mi się Jego zachowanie i wypowiedzi...

Tak jego zachowanie zostawia wiele do życzenia. Jednak wygląda dania to nie wszystko jak było widać przy sandaczu, smakowo nie popisał się.

Odp: Top Chef - co myślicie?

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Obejrzałam wczoraj i nawet podobał mi się ten pierwszy odcinek. Co do Pani Magdy... no cóż, z całym szacunkiem dla Niej, wydaje mi się, że Jej umiejętności kulinarne są jednak niewystarczające na ten program. A Pan w czarnej czapeczce wg mnie cudnie podaje swoje potrawy (zwłaszcza pierwszą i trzecią), chociaż niekoniecznie podobało mi się Jego zachowanie i wypowiedzi...

Odp: Top Chef - co myślicie?

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Właśnie oglądam początek ( nagrałam sobie ) i już mnie wkurzył ten cwaniaczek w czarnej czapeczce. Zobaczymy co będzie dalej.

zmieniono 1 raz (ostatnio 12 wrz 2013 11:54 przez zewa)

Top Chef - co myślicie?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
To się zaczęło, mamy nowy program kulinarny - Top Chef ruszył wczoraj na Polsacie. Oglądaliście? Jakie jest Wasze zdanie?

Mi się podoba nawet dobór jury i prowadzącego, chociaż nie mieli wczoraj zbytnio szansy na rozwinięcie skrzydeł (no i nie rozumiałem zupełnie Dżosefa). Amaro, Nowak i Łapanowski - dla mnie na plus

Co do uczestników to też parę ciekawych postaci można było już wyłapać - moim faworytem jest krótko ostrzyżony wytatuowany kucharz - skupiony, profesjonalny i sympatyczny

A co myślicie o kucharce od pierogów i mięsnej podeszwy?

Odpowiedz na/ edytuj Top Chef - co myślicie?