Tort lalka

Obserwuj wątek

Odp: Tort lalka

biedroneczki
Wypróbuję w misce. Mam jeszcze jakiś miesiąc na dopracowanie więc jak coś nie pójdzie z miską to zrobię dwa biszkopty i pobawię się w przycinanie

Odp: Tort lalka

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Czego używacie do przygotowania spódnicy w torcie lalka? Widziałam formy na taki tort, ale cena powala. Jak zrobić taki tort nie wydając ponad 100 zł?


Możesz też upiec normalnie okrągły biszkopt i przyciąć go na kształt spódnicy Ja jednak używałam miski

Odp: Tort lalka

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Nie potrzeba żadnych drogich gadżetów, czy misek. Pieczesz biszkopty w tortownicy, przekładasz masami, a ostatni blat, ten który jest na górze ścinasz i gotowe Podsyłam filmik, na YouTube jest tego masa ) https://www.youtube.com/watch?v=IUI7Sn0X_7k&t=698s

Odp: Tort lalka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Czego używacie do przygotowania spódnicy w torcie lalka? Widziałam formy na taki tort, ale cena powala. Jak zrobić taki tort nie wydając ponad 100 zł?


Taki tort z powodzeniem możesz przygotować przy użyciu miski Musi być tylko wytrzymała na wysokie temperatury, żeby nie strzeliła w piekarniku. 

Tort lalka

biedroneczki
Czego używacie do przygotowania spódnicy w torcie lalka? Widziałam formy na taki tort, ale cena powala. Jak zrobić taki tort nie wydając ponad 100 zł?

Odpowiedz na/ edytuj Tort lalka