Tort na 18 dla "dziewczynki"...

Obserwuj wątek

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja też uważam, że tort, który odzwierciedla upodobania kuzynki byłby najlepszy. Pozdrawiam

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

aaaishaaa
  • aaaishaaa

  • Posty: 9
  • Przepisy: 40
  • Artykuły: 1
a może zrób jej tort z jej ulubioną bajką z dzieciństwa? też śmiesznie dużo jest w internecie tortów z Barbie i nawet nie są trudne do wykonania tylko potrzebna ci lalka będzie

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

aaaishaaa
  • aaaishaaa

  • Posty: 9
  • Przepisy: 40
  • Artykuły: 1
wpisz sobie w google grafika tort na 18 i ci wyskoczy multum pomysłów. Ja ogólnie poszłabym w kierunku takim: kształt 18 i ozdobione motywami np. jak lubi zakupy to możesz użyć tego motywu jakie loga firm, torba z zakupami itp, jak lubi no hello kitty to hello kitty albo jak lubi muzykę ogólnie to w nutki jak pali to jej daj na torcie fajki i flasszki cokolwiek zależy czy chcesz śmiesznie, czy bardziej elegancko no powiedz o niej coś więcej

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

JohnnyBravo
może jakiś tort ze zdjęciem?
albo tort w kształcie 18? albo hmm w kształcie butelki szampana? no nie wiem.. nie tylko męskie przyrodzenia są różne symbole dorosłości

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

Makuowicz
  • Makuowicz

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kup jakiegos dobrego gotowca jak nie masz pomyslu

ja lubie mocno kremowe

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Jeśli nie znamy gustów i zainteresowań osoby dla której ma być tort to myślę, że taki bezie najbezpieczniejszy. jest to jeden z moich pierwszych tortów i piekłam go na 18-tkę syna, ale jest smaczny i chyba odpowiedni.

https://gotujmy.pl/tort-galaretkowo-smietanowy,przepisy,90688.html

Jeżeli wiemy coś więcej o danej osobie to można zaszaleć i myślę, że na stronce znajdziesz coś odpowiedniego, bo jest cała masa pysznych i pięknych tortów.
( Mnie osobiście także rażą torty o których wspominacie. )

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
...

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 cze 2013 14:09 przez kołczu)

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Też nie jestem fanem fallicznych wypieków, podobnie jak wszystkich innych odtwarzających intymne części ciała, ale co kto lubi

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 cze 2013 14:10 przez kołczu)

Odp: Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
k.tyczynski napisał(a):

Jeżeli nie ma to być (moim zdaniem) oklepany i głupi zwyczaj robienia męskich przyrodzeń na tortach, to najlepiej dowiedzieć się najpierw o zainteresowaniach kuzynki, kim chce być i w ogóle.


A już myślałam, że tylko mi się takie torty nie podobają

Odp: Tort na 18 dla "dziewczynki"...

k.tyczynski
Jeżeli nie ma to być (moim zdaniem) oklepany i głupi zwyczaj robienia męskich przyrodzeń na tortach, to najlepiej dowiedzieć się najpierw o zainteresowaniach kuzynki, kim chce być i w ogóle.

Odpowiedz na/ edytuj Tort na 18 dla "dziewczynki"...