Trójmiasto

Obserwuj wątek

Odp: Trójmiasto

Sonduli
  • Sonduli

  • Posty: 64
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
W Gdańsku na rynku restauracja rosyjska ależ mi tam smakował barszczyk oj aż sobie smaku narobiłam i w Sopocie przy molo w tej restauracyjce mają zawsze świeże rybki w obu nie drogo i smacznie. No i kiedyś były pyszne pączki z dziurka na Monciaku ale to już smak dzieciństwa brakuje mi zawsze tego okienka z tymi pączkami jak tam jestem.

Odp: Trójmiasto

milenka6141
A według mnie to np. bardzo dobrym mirjscem, aby coś zjeść i odpocząć jest znajdująca się w Gdyni Orłowo TAWERNA ORŁOWSKA - jest bardzo blisko Morza, więc jest świetny relax. Uwielbiam tam odpoczywać...wsłuchiwać się w szum fal, zjeść coś, porozmawiać...pełny odjazd!
obrazek

Odp: Trójmiasto

małasmakoszka
Haha Oryginalne wnętrze A jakie mają ceny?


zmieniono 1 raz (ostatnio 10 sie 2010 13:59 przez małasmakoszka)

Odp: Trójmiasto

Byliśmy z mężem w Trójmieście na naszą rocznicę ślubu , najbardziej smakowało nam jedzonko w Pierogarni u Dzika na starym rynku w Gdańsku Było pysznie , podają tam nie tylko pierogi , ale normalne dania polskie również i pyszne zimne piwko . Polecam Kochani
obrazek obrazek

Odp: Trójmiasto i NAJLEPSZE MIEJSCA - DOM SUSHI mniam!

sabine
  • sabine

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zgadzam się jeśli ktoś ma ochotę na tradycyjne polskie żarełko to jak najbardziej. W ogóle wszelkie miejsca z KLIMATEM są warte uwagi. Nie po to chodzi się do restauracji, aby tylko się napchać! Liczy się coś więcej... a jak przerodzi się to w nałóg to nie można sobie odmówić testowania rożnych miejsc :-) A propos klimatycznych miejsc byłam ostatnio w Domu Sushi w Sopocie. No i muszę przyznać, że klimat i wrażenia wzrokowe są tam gwarantowane! Mam głównie na myśli OGROMNY bar na samym środku restauracji, w okół którego krążą łódeczki z sushi! BOMBOWY pomysł. Widziałam do tej pory tylko coś podobnego na filmach, a tu takie zaskoczenie w Sopocie. Długo by pisać o całej wizycie, krewetkach w tempurze mniam! i samym uroku Domu Sushi. W takich miejscach chce się bywać, wracać... Ach ten Sopot...

<object width="500" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iKif9NlRTts&hl=pl&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iKif9NlRTts&hl=pl&fs=1&color1=0xe1600f&color2=0xfebd01&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="315"></embed></object>
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 08 sie 2009 00:56 przez sabine)

Odp: Trójmiasto

ja do trójmiasta wybieram się w Sierpniu i z chęcią pujde do tej knajpki a na jakiej jest ulicy? jak pomiędzy Sopotem i Gdańskiem

Odp: Trójmiasto

martek0704
Moim zdaniem najlepsze są knajpy na starym mieście w Gdańsku będąc tam na wakacjach posiłki nie wydawały się aż tak drogie bo kelner przecież do wszystkich podchodził

Odp: Trójmiasto

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
jarek, rozwin watek, bo zaintrygowales mnie!

Odp: Trójmiasto

Anusia
  • Anusia

  • Posty: 110
  • Przepisy: 27
  • Artykuły: 0
mała pomyłka

Odp: Odp: Trójmiasto

malgorzata
Anusia napisał(a):

Dla mnie to kraków

krakow
w trojmiescie?
hm.

Odpowiedz na/ edytuj Trójmiasto